Výbuch auta v Chorvátsku neprežil 9-ročný chlapec z Českej republiky, vybuchol mu granát v ruke

8551

Výbuch auta v Chorvátsku, ktorý sa uskutočnil v stredu, 19.06., pri ktorom zahynul 9-ročný chlapec z Českej republiky, pravdepodobne spôsobil výbuch granátu, ktorý si dieťa prinieslo z neďalekého vojenského výcvikového priestoru.

pinterest

Išlo o výlet 2 rodín po Balkáne, na ktorom sa zúčastnili 4 dospelí a 3 mladšie deti. Keď zastavili na odpočívadle, kvôli poruche jedného z áut, 9-ročný chlapec vraj z kríkov priniesol granát, ktorý mu následne v aute vybuchol v ruke. Celá udalosť sa odohrala neďaleko označeného vojenského cvičiska.

V súvislosti s výbuchom neďaleko mestečka Bilišane, zadržali 46-ročného muža, ktorý chlapcovi údajne dovolil s granátom manipulovať. Zadržanie muža potvrdil hovorca českého ministerstva zahraničných vecí, Daniel Drake.

Zdroj

Dominika Božiková
Ahojte, volám sa Dominika. Som mamina, už druhýkrát na materskej. A aby mi úplne nepreplo, rozhodla som sa robiť aj niečo iné ako variť, pozerať dookola Labkovú patrolu a prebaľovať plienky, tak dúfam že sa Vám môj obsah bude páčiť. :)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre