Žena prerobila každú izbu v dome podľa Diesneyho rozprávok a ľudia to milujú

444

Viacero krajín má Disneyland, ale rodina Hermansoncov má zrejme ten najštýlovejší Disney dom, aký ste doteraz videli. Ide o to, že táto rodina zasvätila celý svoj dom bohatému svetu rozprávok. A členovia domácnosti sa tešia z každej novej premeny, ktorá sa im podarí.

1 65

Kelsey povedala, že si zopár Disney dekorácii kúpila, ale zvyčajne si úplne sama vytvára vlastný dizajn. „Našla som veľa vecí pre svoje izby v obchodoch. Niektoré veci som síce aj kúpila v obchode The Disney Store, ale väčšinu vecí si robím sama,“ vyjadrila sa Kelsey. Manžel Eric jej samozrejme taktiež pomáha zakaždým, keď má čas. „Eric robí zväčša také mužské práce, napríklad mi pomohol prerobiť kúpeľňu a tiež mi pomohol s inštaláciou svietidiel,“ uviedla žena.

2 63

3 52

Zo všetkých miestností v dome má Kelsey najradšej spálňu prerobenú v téme Popolušky. „Je to posledný priestor v dome, ktorý som vyzdobila a je zároveň jeden z najkúzelnejších. Našla som starožitný nábytok a všetok som ho namaľovala, aby vyzeral ako z Popolušky,“ povedala šikovná žena. „Zariadili sme si náš dom takto, aby sme si ho mohli užívať a je to úžasný zážitok zdieľať ho s toľkými ľuďmi prostredníctvom internetu.“ Každá izba je zariadená na konkrétnu tému Disney, ale na Halloween či Vianoce ich opäť plánuje Kelsey prerobiť. Žena sa tiež vyjadrila, že rada predstavuje svoj dom verejnosti a ľuďom sa to veľmi páči.

Či aj vám, to už musíte posúdiť prostredníctvom fotografií:

4 48

5 46

6 41

7 35

8 29

9 23

10 20

11 18

12 17

13 15

14 12

15 10

16 6

17 6

18 5

19 3

20 3

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.