Ak máte bratov a sestry, je dosť pravdepodobné, že isté obdobie života ste s nimi museli, niektorí ešte stále musia, zdieľať spoločnú izbu. A samozrejme problém so spoločne zdieľanou izbou začína najmä v období puberty, kedy chcete mať aspoň jednu miestnosť len sám pre seba. Nie vždy to však ide, no aj na toto existuje riešenie.

Rachael Lowe neustále hľadala nápady, ako čo najviac rozšíriť detskú izbu, ktorú zdieľajú jej tri dcéry. A podarilo sa jej to naozaj dobre. Poštárka má 4 deti (3 dievčatá vo veku 12, 10 a 10 rokov a chlapca vo veku 4 rokov), pričom spolu s manželom a celou rodinou žijú v relatívne malom dome. Netreba dodávať, že tam vždy bojovali s priestorom a Rachael sa rozhodla, že už stačilo. Výsledkom projektu bola spálňa rozdelená na 3 časti, ktorá dievčatkám absolútne postačuje. Každá má tam svoju posteľ, písací stôl a stoličku, odkladací priestor a ich priestory sú v jedinečnej tématike.

„Inšpirácia som brala z toho, čím sa moje dievčatá zaoberajú. Najstaršia je posadnutá Harrym Potterom a dvojčatá milujú Disneyho, pričom obľúbená rozprávka je 101 dalmatíncov a Aristomačky,“ vysvetlila Rachael. Každý kúsok priestoru je využitý na maximum bez toho, aby vyzeral stiesnene. Dievčatká si teraz môžu užívať svoj vlastný kúsok osobného priestoru pre všetky svoje aktivity. Navyše, ešte veľa priestoru na hranie majú na zemi.

Ako to tam vyzeralo kedysi a teraz uvidíte na týchto fotografiách:

 

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.