Žena zistila, že psa, ktorého dala utratiť, je stále nažive a čaká na adopciu

629

Keď Kristie Pereira nechala svojho psa utratiť kvôli zdravotným problémom, netušila, že ho o pár mesiacov neskôr nájde živého a pripraveného na adopciu.

Kristie Pereira adoptovala svojho psa, Beaua, v decembri 2022. Bohužiaľ, po niekoľkých mesiacoch musela čeliť ťažkému rozhodnutiu nechať ho utratiť kvôli závažným zdravotným problémom. Avšak, nedávno bola šokovaná, keď na Facebookovej stránke adopčnej agentúry našla Beaua živého a pripraveného na adopciu.

Keď ho Kristie adoptovala ako šteňa, začal vykazovať príznaky vážnych zdravotných problémov, ktoré veterinári identifikovali ako možné neurologické ochorenie. Veterinári odporučili eutanáziu, aby ukončili jeho trápenie.

Zdroj: www.boredpanda.com

Pereira bola šokovaná, keď ho nedávno našla na Facebooku adopčnej agentúry. Podľa agentúry sa Beauov zdravotný stav zlepšil a namiesto eutanázie sa rozhodli ho liečiť a ponúknuť na adopciu.

Zdroj: www.boredpanda.com

Kristie je zdesená a chce svojho psa späť. Tvrdí, že ani raz nebola kontaktovaná o stave Beaua a bola presvedčená, že bol usmrtený. Adopčná agentúra však uvádza, že informovali Pereira o možnosti vrátiť psa do agentúry namiesto eutanázie.

Tento príbeh je pripomienkou toho, aké dôležité je komunikovať jasne a otvorene, zvlášť keď ide o rozhodnutia týkajúce sa života a smrti našich milovaných domácich miláčikov.

Zdroj1 Zdroj2

Alžbeta Hrajnohová
Ahoj, som Betka. S vášňou pre umenie, písanie a vedomosti som sa rozhodla zdieľať svoje myšlienky a zážitky. Dúfam, že si moje články užijete rovnako, ako ja pri ich tvorbe. Príjemné čítanie!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre