Ženu zaskočila cena Airbnb. Za noc v stane si majiteľ účtoval šialenú sumu

607

Bizarnejšie ubytovanie, z ktorého sa vám navyše kvôli cene zatočí hlava, ste ešte nevideli. Žena zostala v šoku po tom, čo si zháňala ubytovanie v austrálskom meste Sydney. Zaujalo ju ubytovanie s názvom Camping Swag Under The Stars. Išlo o stan, za ktorý si majiteľ pýtal šialenú sumu.

Zdroj: Airbnb

Cena jednej noci pre 2 osoby by v stane vyšla 1156 dolárov, čo je v prepočte 1063 eur. Cena sa nakoniec pre troch ľudí vyšplhala až na 1380 eur a stan si jej užívatelia museli navyše sami postaviť. Žena, ktorá toto ubytovanie našla, si najskôr myslela, že za tú cenu to bude nejaký šialený zážitok z glampingu.

Majitelia v popise uvádzali, že ubytovanie je s výhľadom na oceán, no ten prakticky neexistoval. Areál vyzeral byť navyše veľmi zanedbaný a za čistenie bola v cene ubytovania zarátaná aj suma 184 eur. Ponuka bola po veľkej medializácii stiahnutá z Airbnb.

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre