Známa slovenská kapela odmietla vystúpiť na východe Slovenska. Čo bola hlavná príčina?

72030

Slovenská hudobná kapela Helenine oči odmietla vystúpiť na podujatí v Sečovciach. Skupina to oznámila tesne pred vystúpením formou statusu na sociálnej sieti a ako dôvod uviedla účasť politických strán.

V príspevku napísali: „Sečovce naše krásne. Mrzí nás to, ale na podujatí, kde sa propagujú a kampaňujú politické strany, nedokážeme vystúpiť. Uvidíme sa na inom podujatí.“ 

Skupina Helenine oci
Zdroj: wikimedia

Kapela odmieta byť spájaná s akoukoľvek politickou stranou. Dokonca aj v ich zmluve sa uvádza, že na podujatí, ktorého sa zúčastnia, nesmie byť propagovaná žiadna politická strana alebo hnutie vrátane nezávislých kandidátov či kandidátov samospráv. 

Fanúšikov skupiny Helenine oči síce zamrzelo, že nevystúpili, no ich gesto ocenili. A ako to vnímate vy? Súhlasíte s rozhodnutím skupiny? 

ZDROJ

Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.

10 komentáre

 1. Oznámiť to statusom na sociálnej sieti to je ako rozísť sa cez SMS.
  Vôbec to nie je v poriadku!
  Podujatie sa pripravovalo nejakú dobu a zmluvne sa dojednávajú aj účinkujúci, zvyčajne na základe Zmluvy. Pokiaľ idem do zmluvy tak si načítam podmienky o čo ide, kto tam bude, čo sa očakáva. Keď zmluvu podpíšem tak platí!
  Toto vypadá na marketingový cirkus.
  Ale každý je nahraditeľný a dôvera sa dá veľmi rýchle stratiť.

 2. Nuž keby sa jednalo progresívne Slovensko alebo OĽANO alebo SAS tak by takýto „kvázi“umelci nemali žiadny problém.. na mieste organizátorov žaloba za porušenie zmluvy, takýto pokrytci si nič iné nezaslúžia …

 3. Kto by sa zúčastnil hnusnej bolševickej propagandy? Jedine rusofil. Majú môj obdiv ani za peniaze si ich bolševik nekúpil, všetka česť. 👍

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.