Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta. V tomto článku sa dočítate, že alkohol nemusí byť až taký škodlivý, ako si mnohí myslia, zistíte tiež, že byť v strese sa naozaj nevypláca alebo zaujímavosti o známych svetových osobnostiach, ako je Stephen Hawking alebo Flea. Toto a ešte o čosi viac sa dočítate v článku.

 

 

Zdroje: 1 2 3 4 5 6 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

1 komentár

  1. Prvá Americká žena – pokiaľ nie je označenie národnosti na začiatku vety, píše sa s malým začiatočným písmenom! Teda nie Americká žena, ale americká žena!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.