Zoznámte sa s kocúrom Garym, ktorý je vášnivý turista a prešiel viac miest, ako mnohí z vás

268

Instagram je plný úžasných fotografií ľudí, ktorí cestujú a ovplyvňujú tým aj svoje okolie. Minimálne tým, že sa ich sledovatelia inšpirujú a pri najbližšej príležitosti podstúpia podobný alebo rovnaký výlet. Avšak, niektorí ľudia kopírujú miesta a fotografie z nich, takže niektoré sú už naozaj otrepané, a preto už len málokedy dokážu zaujať. Tento instagramový profil je ale o úplne niečom inom. Záujme vás hneď na prvý pohľad.

Zoznámte sa s 5-ročným kocúrom menom Gary, ktorý má jeden z tých najlepších i najzaujímavejších účtov na sociálnych sieťach. Nie je to len zvieratko, ktoré pózuje pred fotografom, ale je to skutočný dobrodruh, ktorý miluje pešiu turistiku, pádlovanie aj rybárčenie. A po nahliadnutí na fotografie tohto domáceho miláčika možno budete cítiť trochu závisti, pretože tento kocúr bol už na toľkých zaujímavých miestach, o akých niektorí iba snívajú. „Garymu sa naše dobrodružstvá naozaj páčia a ja robím všetko preto, aby bol vždy šťastný a mal sa dobre,“ povedal James, majiteľ Garyho. Dodal tiež, že Gary sa pomaly začal venovať novým činnostiam, pričom sa niekedy správa akoby bol človekom.

Pozrite sa teraz na jeho veľmi zaujímavý život prostredníctvom fotografií:

https://www.instagram.com/p/B1_fLoep7YJ/?utm_source=ig_web_copy_link

View this post on Instagram

Did someone call for a meowtain rescue? . In Gary’s continuing quest to become a search and rescue cat, he paid a visit to his friends @alpinehelicopters. Alpine provides support to @parks.canada and @alberta_parks visitor safety specialists by flying all the rescue missions here in the Bow Valley. . Their pilots are some of the best around, and they’ve helped to pioneer many mountain rescue techniques. While Gary (and his social media manager) hope to never need them, it’s nice to know they’re ready to respond if something does go wrong on one of our adventures. . On a happier note, Alpine also supports lots of the fun things to do in the area – servicing backcountry lodges, heli-ski operations, and offering helicopter tours of the area. . Thanks Alpine Helicopter for everything you do for the Valley! . . . Harness from @kiloninerpets Goggles from @rexspecsk9 Helicopter courtesy of @alpinehelicopters . Thanks to @airportk9 for the inspiration for the photos. . #greatgramsofgary #cats #catsofinstagram #petsofinstagram #mountains #helicopter #flying #bellhelicopters #bell407 #searchandrescue #cool #rescuehelicopter #aviation

A post shared by Gary The Cat (@greatgramsofgary) on

Zdroj: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre