10 celebrít, ktoré sa stali rodičmi až po 40-tke

895

V posledných desaťročiach sa priemerný vek prvorodičiek neustále zvyšuje. Aj keď existuje niekoľko rizík spojených s tým, že sa rodičom stane človek v neskoršom veku, výskumy dokazujú, že to má aj mnoho výhod. Napríklad deti starších matiek majú zvyčajne vyššie deti, ktoré majú lepšie známky v škole.

1. Hilary Swank

r1
Photo by BrightSide

Hilary Swank oznámila svoje prvé tehotenstvo v októbri 2022 vo veku 48 rokov. Herečka čaká dvojičky so svojím manželom Philipom Schneiderom. „Je to niečo, po čom som túžila už dlho.“

2. Sandra Bullock

r2
Photo by BrightSide

Sandra Bullocková sa stala prvou mamou vo veku 46 rokov, keď si adoptovala syna Louisa. O päť rokov neskôr sa rozhodla adoptovať ďalšie dieťa a do rodiny privítala dcéru Laylu.

3. Naomi Campbell

r3
Photo by BrightSide

Supermodelka sa rozhodla stať sa po 50 rokoch prvýkrát matkou prostredníctvom náhradného materstva. Jej dcéra Valerie sa narodila v roku 2021. Campbellová prezradila, že vždy vedela, že sa nakoniec stane mamou.

4. Olivia Munn

r4
Photo by BrightSide

Olivia Munn mala 41 rokov, keď porodila svoje prvé dieťa s komikom Johnom Mulaneym. „Som taká, taká šťastná a zároveň sa trápim (je zvláštne cítiť oboje naraz, ale zároveň som taká vďačná, že ma všetko to šťastie drží nad vodou),“ povedala herečka o svojej popôrodnej ceste.

5. Kristen Wiig

r5
Photo by BrightSide

Komička a jej manžel privítali v roku 2020 dvojičky z náhradného materstva po tom, čo sa roky snažili o umelé oplodnenie. V čase narodenia detí mala Wiigová 47 rokov.

6. Eva Longoria

r6
Photo by BrightSide

Eva Longoria mala 43 rokov, keď sa jej narodil syn Santiago. „Santi mal byť so mnou v tejto fáze môjho života. Som trpezlivá, nepracujem toľko – aj keď sa to nezdá! Je to ten správny čas,“ povedala o materstve hviezda seriálu Zúfalé manželky.

7. Cameron Diaz

r7
Photo by BrightSide

Herečka a jej manžel Benji Madden privítali v roku 2019 dcéru Raddix. Diaz mala v tom čase 47 rokov. Podobne ako niektoré iné celebrity sa pár rozhodol nezdieľať fotografie svojho dieťaťa, aby chránil jej súkromie.

8. Kristin Davis

r8
Photo by BrightSide

Herečka zo seriálu Sex v meste sa rozhodla pre adopciu, rovnako ako jej postava v seriáli. Vo veku 46 rokov privítala dcéru Gemmu a o 7 rokov neskôr si Davisová adoptovala aj syna Wilsona. Svoje deti vychováva ako slobodná matka.

9. Janet Jackson

r9
Photo by BrightSide

Janet Jacksonová porodila vo veku 50 rokov syna, ktorého raz označila za „najväčší dar zo všetkých“.

10. Chloë Sevigny

r10
Photo by BrightSide

Herečka sa stala mamou vo veku 45 rokov a so svojím partnerom, umeleckým riaditeľom, privítala syna Vanju. Hoci Savigny materstvo miluje, otvorila sa aj tomu, že z času na čas pociťuje „pocit viny“, najmä keď pracuje a je ďaleko od svojho syna.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.