10 hercov, ktorí boli bezdomovci a stali sa filmovými hviezdami: Chaplin, Stallone, či Swank!

398

Toto je 10 hercov, ktorí boli bezdomovci a dnes sa radia medzi popredné mená strieborného plátna. V zozname nájdete mená ako Christian Olivo, Charlie Chaplin alebo Sylvester Stallone. Nechýbajú ani ženy!

Christian Olivo

Christian Olivo je rodák z amerického Texasu. Ešte predtým, než si skúsil učinkovanie v prvých filmoch, bol bezdomovec. Ani ťažká životná situácia ho ale neodradila od toho, aby neustále športoval a zdokonaľoval sa v bojových umeniach. Jeho úsilie sa vyplatilo a dnes sa postupne čoraz častejšie objavuje (nielen) v akčných filmoch.

Chris Pratt

Chris Pratt je 44-ročný americký herec. Ešte v mladom veku opustil vysokú školu po jednom semestri a vydal sa na Maui. Tam bol chvíľu bezdomovcom. Neskôr získal rolu vo svojom prvom filme a jeho život nabral úplne iný smer.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Drew Carey

Medzi 10 hercov, ktorí boli bezdomovci, sa radí aj dnes už 65-ročný americký komik Drew Carey. Počas ťažkého detstva, kedy stratil otca už ako 8-ročný, bol chvíľu bez domova v Las Vegas.

Autor tejto fotografie je Mercy For Animals MFA from Los Angeles, USA

W.C. Fields

W.C. Fields (1880 – 1946) bol americký herec a scenárista, ktorý učinkoval na slávnom Broadwayi. Ešte predtým však ako 11-ročný odišiel z domu po hádke s otcom a chvíľu prespával vonku, neskôr v izbe nad robotníckou dielňou. Začínal ako žonglér a postupne sa prepracoval k herectvu.

Autor tejto fotografie je twm1340

Charlie Chaplin

Legendárny Charlie Chaplin (1889 – 1977) bol už ako 10-ročný nútený postarať sa sám o seba, spolu s bratom Sydneym. Ich otec totiž zahynul a matka mala mentálne problémy. Začínal ako tanečník, neskôr sa stal ikonou v ére nemých filmov Hollywoodu.

Autor tejto fotografie je twm1340

Jim Carrey

Aj hviezdny Jim Carrey (62) sa radí medzi 10 hercov, ktorí boli bezdomovci. Prežil to ako násťročný, keď so svojou rodinou chvíľu bývali v dodávke a prespávali po rôznych parkoviskách. Jeho sestra potom pomohla nájsť rodine nový domov.

Autor tejto fotografie je Roypack

Daniel Craig

Britský herec Daniel Craig, známy ako agent 007, v začiatkoch svojej kariéry jedával zvyšky zo stolov v reštauráciách a prespal niekoľko nocí v parku. Dnes má 56 rokov.

Autor tejto fotografie je United Nations Photo

Sylvester Stallone

77-ročný Sylvester Stallone bol v 70-tych rokoch minulého storočia na dne. Bol bez domova a dokonca musel predať svojho psa, aby mal na jedlo. Všetko však zmenil legendárny počin Rocky a dnes je Sly známy ako ikona Hollywoodu.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Halle Berry

Možno pre niektorých najnečakanejšie meno v tomto zozname 10 hercov, ktorí boli bezdomovci, je Halle Berry. 57-ročná americká herečka zažívala finančné ťažkosti ako 21-ročná. Potom, čo jej už matka viac nechcela posielať peniaze, skončila na istý čas dokonca v útulku pre bezdomovcov.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Hilary Swank

Hilary Swank bola bezdomovec potom, čo sa jej rodičia rozviedli. S mamou prespávala v aute a niekoľko nocí strávili u priateľov. Dnes má táto Američanka 49 rokov a na svojom konte už dvoch Oscarov.

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre