10 najbohatších psov na sociálnych sieťach

168

Zabudnite na Kylie Jenner, Selenu Gomez a Beyonce – Instagram preberajú psí influenceri. Rovnako ako celebrity, aj psy z Instagramu si udržiavajú svoje bohatstvo a postavenie prostredníctvom sponzorstva, vystúpení na podujatiach, modelingu a ďalších rôznych aktivít.

Vďaka dnešnej dobe internetu a kultúre sociálnych médií sú možnosti v oblasti zarábania nekonečné. Pozrite si 10 najbohatších psov na sociálnych sieťach, ktorí zarábajú viac ako špičkoví lekári.

1. @lacorgi

lacorgi/instagram

Súdiac podľa jeho instagramovej stránky je to profesionálny model zadkov z Los Angeles. Medzi jeho silné stránky patrí jedenie syra a hranie sa na mŕtveho. Jeho slabinou sú extrémne krátke nohy.

Pri prezeraní jeho profilu zistíte, že jazdí v mini kabriolete, hrá na klavíri a spravuje svoj bankový účet ako finančne zodpovedný pes. Momentálne má 554 tisíc sledovateľov.

2. @maggielovesorbit

Maggie Loves Orbit/youtube

Toto dynamické duo tvoria dve sestry bostonské teriérky. Nie sú len hviezdami svojho Instagramu, ale majú aj webovú stránku, na ktorej sa každý týždeň objavuje ich blog o zdraví a wellness.

Okrem toho majú zmluvu s Amazonom, čo znamená, že majú na Amazone stránku, kde si môžete kúpiť ich obľúbené produkty. Dostávajú časť zisku. Navyše sú k dispozícii na modeling psov.

3. @tuckerbudzyn

tuckerbudzyn/instagram

Kto nepozná tohto zlatého retrievera, akoby ani internetovo nežil. Instagram nie je jediná platforma, na ktorej je tento pes známy. Tucker má účet na TikToku a dokonca aj na Reddite. Medzi jeho obľúbené činnosti patrí jedenie surového hovädzieho mäsa, hranie sa so svojim psím synom a predstieranie, že je lev.

Tuckera najviac preslávili videá, ako ochutnáva rôzne ľudské potraviny, s pridanými vtipnými titulkami.

4. @tunameltsmyheart

tunameltsmyheart/instagram

Tuna, mix jazvečíka a čivavy, dokazuje, že je pozitívnym vzorom pre psov aj ľudí. Napriek deformácii tváre šíri radosť a smiech medzi svojich sledovateľov. Má ich až 1,9 milióna!

Na jeho profile na Instagrame nájdete množstvo videí, napríklad ako má na sebe ženskú parochňu, ako je ozdobený ako vianočný stromček, alebo ako sa roztomilo snaží zjesť špagetu svojimi malými vytŕčajúcimi zúbkami.

Ak by ste sa chceli pozrieť na jeho cestovanie okolo sveta, môžete sledovať jeho druhý účet @thetravelingtuna.

5. @tecuaniventura

tecuaniventura/instagram

Nemám ani tušenie, ako sa vyslovuje meno tohto buldoga, ale viem, že vyzerá famózne v akomkoľvek odeve. Od kovboja, cez baletku, až po Chewbaccu zo Star Wars, tento pes má väčší plat ako vy a váš šatník.

Podľa všetkého, tento štvornohý influencer hovorí po rusky. Podľa prekladača sa v jeho životopise dozvedáme, že je to „buldočí bloger, ktorý sníva o tom, že schudne“.

6. @jiffpom

jiffpom/instagram

Neváhajte a pošlite tomuto psovi SMS na číslo 310-438-5114. Má neuveriteľných 10 miliónov sledovateľov na Instagrame, takže dúfam, že má neobmedzený paušál. Na jeho najnovšom videu sa snaží ísť na mini skateboarde, v sprievode popovej skladby. Je extrémne huňatý a jeho afro z neho robí ikonu.

7. @marniethedog

marniethedog/instagram

Venujme chvíľu ticha tomuto ďalšiemu influ psovi. Marnie, ktorá zomrela v marci 2020, má 1,5 milióna verných sledovateľov na Instagrame. Prežila dlhý, rušný život a bola známa svojím vyplazeným jazykom, ktorý jej nekontrolovateľne vykúkal z úst.

8. @bronsonthebully

_bronsonthebully/instagram

Najlepšia vec na tomto psovi je jeho zbierka na pomoc počas vírusu COVID-19. Jeho obľúbené jedlá sú mrkva a melón a jeho obľúbenou pesničkou je „Wrecking Ball“ od Miley Cyrus. Jeho životopis udáva, že je „prítulné, milujúce a hlúpučké vrece zemiakov“.

Spolu s mnohými ďalšími, je tento influencer riadený newyorskou spoločnosťou The Dog Agency, ktorá zastupuje populárne osobnosti z oblasti domácich zvierat po celom svete. The Dog Agency ponúka svoje kontakty s významnými spravodajskými portálmi a mediálnymi platformami, aby sa postarala o influencerov z radov domácich zvierat.

9. @itsdougthepug

itsdougthepug/instagram

Tohto mopsieho influencera môžete vidieť s viac ako 30 celebritami vrátane Katy Perry, Amy Schumer, Michaela Strahana, Shakiry a hercov zo seriálu Stranger Things. Výrobky z Dougovej línie oblečenia sú k dispozícii na jeho webovej stránke alebo v predajni Claire’s.

Podľa jeho životopisu na Instagrame je Doug „kráľ popkultúry“ a „víťaz ceny ľudu“. Aj keď to znie divne, naozaj vyhral cenu People’s Choice Award pre zvieraciu hviezdu roka 2019. Nominovaných bolo veľa zvierat, ale Doug bol jasný víťaz. A jeho ďakovná reč? Nemala obdoby.

10. @griffinfrenchie

griffinfrenchie/instagram

Možno to nie sú najpopulárnejšie psíky na Instagrame, ale pokiaľ ide o ASMR, sú číslo jeden. Francúzski buldočkovia Griffin a Haru sa špecializujú na chrčanie a hlasné mľaskanie do mikrofónov pre potešenie svojich divákov.

Na svojom kanáli na YouTube majú recenzie jedál, v ktorých môžu fanúšikovia podľa intenzity a hlasitosti ich chrčania posúdiť, ako psom jedlo chutilo.

Zaujímavé? Prečítajte si predošlú časť!

Zdroj

Dominika Božiková
Ahojte, volám sa Dominika. Som mamina, už druhýkrát na materskej. A aby mi úplne nepreplo, rozhodla som sa robiť aj niečo iné ako variť, pozerať dookola Labkovú patrolu a prebaľovať plienky, tak dúfam že sa Vám môj obsah bude páčiť. :)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre