Milujete prázdniny? Pozrite si 10 najkrajších „instagramových“ hotelov roku 2023

1154

Ak milujete dovolenky a prázdniny a pri prezeraní idylických záberov na sociálnych sieťach vás potrápi závisť, porazte svojich kamarátov v ich vlastnej hre výletom do jedného z týchto hotelov. Či už sa toto leto vyberiete na Ibizu, Mykonos, do Paríža alebo trochu ďalej, prinášame vám zoznam top 10 hotelov roku 2023 a je len na vás, ktorý si vyberiete. My si po zhliadnutí týchto dokonalých hotelov ideme baliť kufor… A čo vy?

  1. Cavo Tagoo, Mykonos

Hotel na gréckom ostrove ponúka úchvatný výhľad na západ slnka a úžasný bazén s nekonečným okrajom a akváriový bar. Vsaďte na elegantnú architektúru a vynikajúce kulinárske špeciality a hneď pochopíte, prečo sa toľko ľudí dožaduje rezervácie!

zdroj: booking.com

 

  1. The Conrad Maldives Rangali Island, Mandú

 Tento idylický rezort rozkladajúci sa na oceáne má tri vilové lokality roztrúsené po jeho azúrovom pobreží. Každý priestor ponúka vnútorné a vonkajšie bývanie, ktoré je architektonicky navrhnuté tak, aby dokonalo splynulo s prostredím.

zdroj: booking.com
  1. Kayon Jungle Resort, Bali

Je považovaný za miesto, kde môžu skúsení cestovatelia uniknúť hektickému tempu každodenného života a nechať sa očariť krásou prírody. Táto svätyňa tropických pôžitkov sa nachádza v tradičnej balijskej dedine Bresela, 25 minút od kultúrneho srdca Ubudu.

zdroj: bookig.com
  1. Keemala Resort, Phuket

Tropická krajina zázrakov v dažďovom pralese Kamala. Tradičné, luxusné vily a chaty sú umiestnené nad morom v tropickom, pôvabnom zelenom prostredí. Každá z nich je spojená džungľovými chodníkmi, ktoré sú samy o sebe zážitkom pre oči.

zdroj: booking.com
  1. Le Metropolitan, Paríž

Le Metropolitan sa nachádza len pár krokov od Eiffelovej veže a Champs-Elysées a je klenotom súčasnej architektúry s tradičnou parížskou fasádou. Čerešničkou na torte je Eiffelov apartmán s nádherným výhľadom na Eiffelovu vežu.

zdroj: booking.com

6. Rezort Nizuc & Spa, Cancún

Rozprestiera na krištáľovo čistej vode a bielych plážach. Tento úžasný rezort, nádherne osvetlený večer a s ešte krajšími západmi slnka, je pripravený na Instagram 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Rozprestiera na krištáľovo čistej vode a bielych plážach. Tento úžasný rezort, nádherne osvetlený večer a s ešte krajšími západmi slnka, je pripravený na Instagram 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

zdroj: booking.com
  1. The Royal Mansour, Marrákeš

Dizajnér Yves Saint Laurent zbožňoval Maroko, v roku 1966 si kúpil dom v Marrákeši a pomohol dostať severoafrickú krajinu na módnu mapu. Pre tých, ktorí chcú ochutnať marocký životný štýl Yves Saint Laurent, naozaj neexistuje lepšie miesto ako The Royal Mansour. Hotel je vo vlastníctve marockého kráľa a jeho výstavba trvala 1200 miestnym remeselníkom tri roky.

zdroj: booking.com
  1. Six Senses, Seychely

Pláže lemované koralmi a masívne žulové skaly vytvárajú dokonalú atmosféru v tomto útočisku večného leta. Rezort si tiež zakladá aj na udržateľnosti, vrátane pestovania vlastných potravín a kompostovania odpadu. Zamestnáva aj miestnych obyvateľov a miestnym školám ponúka vzdelávacie programy.

zdroj: booking.com
  1. Stella Island resort, Kréta

Je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú niečo podobné ako vila Love Island. Je len pre dospelých, takže nie je vhodný pre rodiny s deťmi a je postavený okolo jedného z najväčších lagúnových bazénov v Európe. Atmosféra je minimalistická, veľa svetlého dreva a prírodných tónov zmiešaných s plátnom a bambusom. Veľmi trendy na instagramové príspevky.

zdroj: booking.com
  1. Wi-Ki-Woo, Ibiza

Jeden z najvychytenejších hotelov za posledné roky. Je to miesto, ktoré pravidelne hostí množstvo celebrít.  Inšpirovaný štýlom Art Deco, ale s filtrom z roku 2020. Lemovaný krásnymi palmami , kde dominuje veľa ružovej a Tiffany modrej.

zdroj: booking.com

 

Všetci si na dovolenke pravdepodobne robíme veľa fotiek a chceme si vytvoriť spomienky, ktoré nám vydržia navždy. Samozrejme sa s nimi radi pochválime aj na Instagrame. Urobte si na to svoj názor, ale pre mnohých ľudí je to, ako vyzerá ich rezort alebo hotel na sociálnych sieťach, nesmierne dôležité. Často krát však treba siahnuť hlbšie do vačku.

zdroj

ZDROJzdroj
Juliána Mochnaľová
Vášnivý cestovateľ, milovník dobrého jedla a človek, ktorý každý deň žije naplno. Prinesiem vám množstvo zaujímavých informácií, rád, takisto zábavy a odreagovania. "Stay tuned" :-)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre