10 trikov celebrít, ktoré im pomáhajú žiariť

10199

Každý z nás má svoje malé tajomstvá krásy a triky, ktoré používa už mnoho rokov. A celebrity nie sú výnimkou. Aby zažiarili na červenom koberci, používajú najrôznejšie triky: niektoré sú veľmi praktické a iné dosť čudné.

Charlize Theron

Photo by BrightSide

Počas odovzdávania Zlatých glóbusov 2019 Charlize Theron ohromila verejnosť svojím fantastickým vzhľadom a odhalila jedno z tajomstiev svojej stále mladej pleti. Najpozornejší fanúšikovia herečky si všimli stopy po populárnej skrášľovacej procedúre – fraxel, ktorá odstraňuje vrásky.

Rihanna

Photo by BrightSide

Rihanna si upravuje obočie obyčajným mydlom, aby jej obočie vyzeralo neuveriteľne. Tento trik sa naučila od svojej vizážistky. Podľa speváčky mydlo funguje lepšie ako akýkoľvek iný produkt tým, že prilepí chĺpky k pokožke.

Kim Kardashian

Photo by BrightSide

Kim Kardashian bola počas oscarovej párty Vanity Fair 2021 veľmi elegantná. Svojho umelca požiadala o jednoduché líčenie a na viečka použila len krémový bronzer.

Jennifer Aniston

Photo by BrightSide

Jillian Dempsey, Anistonovej vizážistka, používa jednoduchý životný hack, vďaka ktorému jej rúž vydrží niekoľko hodín. Nanesie vybraný rúž a potom naň položí kúsok ryžového papiera a jemne ho popráši sypkým púdrom.

Susan Sarandon

Photo by BrightSide

Susan Sarandonová vyzerá vo veku 74 rokov úžasne. A jej tajomstvo je bez námahy. Jej umelec Tim Quinn jej tvár vymodeluje malým trikom: bronzer nanesie od čela, dotkne sa lícnych kostí a prejde až k brade.

Jennifer Lopez

Photo by BrightSide

Lopezová vždy zväčší prirodzený obrys o 1-2 mm pomocou ceruziek v prirodzených odtieňoch, aby jej pery vyzerali plnšie.

Emma Stone

Photo by BrightSide

Emma Stone sa na podujatia vždy starostlivo pripravuje a nezabúda na hydratáciu pleti a pier. Používa náplasti s kolagénom a vitamínom E.

Zoë Kravitz

Photo by BrightSide

Zoë Kravitz je neobyčajná žena. A má jedinečný prístup, pokiaľ ide o líčenie. Svoju pleť rozžiari jednoduchým trikom: na rozjasňovač vždy nanesie podkladovú bázu. Môžete ho síce pridať aj navrchu, ale pod ním je žiarivosť.

Elizabeth Taylor

Photo by BrightSide

Elizabeth Taylorová mala veľa tajomstiev krásy. Jedným z nich bolo kúpanie sa po nanesení mejkapu. Para zapečatila kozmetické prípravky a vytvorila obľúbený efekt orosenej pleti. Takisto používala viac transparentný podkladový krém, aby jej vynikli pehy.

Lady Gaga

Photo by BrightSide

Lady Gaga je veľkou fanúšičkou parochní. Nielenže chránia jej vlasy pred prílišnou traumou, ale pomáhajú jej aj meniť tvar očí. Povedala, že na upevnenie parochní používa lepiacu pásku a v prípade potreby si nimi nadvihuje pokožku. Môžete si to všimnúť na fotografiách z večierka Vanity Fair 2014.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.