12 celebrít na drogách, predtým a potom

16608

1. Lindsy Lohan

 

lindsy

2. Macaulay Culkin

 

culkin

3. Tara Reid

 

tara

4. Pam Anderson

 

pamela

5. Matthew Perry

 

matew

6. Fergie

 

fergie

7. Mischa Barton

 

michel

8. Kate Moss

 

kate

9. Britney Spears

 

britney

10. Courtney Love

 

blondina

11. Edward Furlong

 

edward

12. Amanda Bynes

 

amanda

 

 

zdroj

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

2 Komentáre
Najhodnotnejšie
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Majka
21. mája 2016 5:14

Mám rada stránku zaujimavysvet ale tieto prirovnania sú dosť odveci. Nemôžu porovnávať 20 rokov starú fotku po retuši z titulky časopisu s fotkou z ulice spred dvoch rokov, Pamela starne ako každý iny človek, Lindsay už nemá 16 a detské škrečkovske líčka by stratila aj bez drog, misha mala nábeh na anorexiou a na fotke je očividne opitá a nie sfetovana, macaluay vyzerá ako fetka aj bez drog, fergie vytiahli s ihlou v ruke z ulice a spravili z nej hviezdu, Britney ani nekomentujem aké fotky vybrali a nakoniec moja srdcovka Kate Moss, kto by o ňu zakopol keby nemala ten drzý, mierne sfetovany neprítomný pohľad na tej fetom vychudnutej tvári? Veď si na tom postavila kariéru, nebolo fotenie na ktoré by prišla „nenakŕmená“ alebo prechadzka po móle kde odhalená nedala najavo ako ma všetkých v pi** (nose) a práve preto ju celý modelingovy svet miloval a ležal jej pri nohách, lebo bola, a stále je, stratený sexy odpad, fetka, ku*va, sviňa, vyvrhel, živel, ikona a „ta nepoučiteľná fetacka“ čo si kope vlastný hrob. Mimochodom kope si ho už 25 rokov a ja ju stále zerem, ma proste štýl ?
Otázka ostáva, či aj ostatné články z tejto stránky treba brať s rezervou, alebo boli celebrity len krok vedľa a niekto zabrdol do témy, ktorá mu je totálne cudzia.
Pevne verím, že ďalšie rubriky budú pútavé, zábavné, prínosné a poučné ako všetky pred týmto bludom

extt
17. októbra 2015 19:12

dobra tupost, porovnavat retusovane fotky s momentkami..