12 fotografií, ktoré vám ukážu ako v skutočnosti vyzerá pravá a úprimná láska

8645

Láska robí tento svet krajším a prejaviť sa dá mnohými spôsobmi. Láska znamená napríklad aj veľké činy ako osvojenie dieťaťa alebo darovanie obličky, či skrátka jednoduchým uvarením dobrého jedla. Nie je dôležité množstvo darčekov či ich cena, ale účel a to, s akými úmyslami ich darujete. A toto sú nádherné prejavy lásky.

„Osemročný syn ma chytil, keď som plakala nad mojím strateným zásnubným prsteňom a urobil mi toto“:

Odkedy mužovi zomrela manželka a dcérke mama, tak malé 4-ročné dievčatko za to nenávidelo svojho otca. Jej učiteľ sa rozhodol zakaždým nakresliť toto srdiečko na jej aj svoju ruku pred tým, ako dievčatko odchádza zo školy. Toto srdiečko zároveň slúži ako akýsi signál smerujúci k tomu, že druhému človeku daruje objatie. Pomáha to hlavne dievčatku cítiť sa v spojení s jej otcom.

„Keď som mal dva roky, dal som svojej babičke 10 centov. Neskôr keď zomrela, našiel som túto pohľadnicu s prilepenými mincami, ktoré si tam uschovávala až do konca svojho života“:

„Ako 5-ročný som daroval svojmu otcovi „prsteň“ z prívesku. Nosí ho aj po 22 rokoch“:

„Toto je krásne fotografia mojich rodičov na dovolenke. Bola to prvá dovolenka, na ktorú som ich zobral z mojej prvej výplaty“:

„Môj otec zomrel a bol spálený. Predtým som si stihol urobiť fotografiu jedného z jeho tetovaní a dal som si vytetovať skoro to isté“:

„Toto je vodič Uberu menom Beni. Vzal ma do nemocnice a držal za ten čas moju spoločnosť, pretože rodina žije mimo štátu“:

Takto vyzerá pravá láska:

„Môj nevlastný otec sedel na tomto mieste tesne pred začiatkom chemoterapie. Moja mama sedela na tom istom mieste v deň otcovej smrti“:

V roku 1995 darovala chlapcovi jeho prateta takúto mačku. Bola to jeho najobľúbenejšia plyšové hračka a spal s ňou každú noc. Keď ale zomrela, jej rodina zistila, že si taktiež kúpila identickú mačku a udržiavala ju v pôvodnom stave po dve desaťročia:

„Generálny riaditeľ spoločnosti umyl všetky riady po tom, ako každému zamestnancovi kúpil obed. To je dôvod, prečo milujem svoju prácu“:

„Po falošnom potrate a ťažkom tehotenstve som sa dnes konečne stretol s mojou dcérou“:

 

 

Zdroj, foto: brightside.com

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre