13 kamionistov zaparkovalo pod mostom, aby zabránili prípadnej samovražde muža

802

Viete si predstaviť, že by na Slovensku zastalo 13 kamionistov pod mostom preto, aby zachránili samovraha? Takýto neuveriteľný prípad sa stal v Amerike. Skupinu kamionistov nasmerovali pod most, kde odstavili svoje vozidlá. Polícia dopravu odklonila a začala sa záchrana muža.

Ministerstvo štátnej polície v Michigane obdŕžilo telefonát o 1 hodine ráno o mužovi, ktorý sa chce zabiť. Bol spozorovaný pri svojom pokuse zoskočiť z mosta Interstate 696 v Oak Parku. Kompetentní však zasiahli včas.

Photo by youtube

Polícia zatvorila všetky cesty a skrsla v nich myšlienka, že budú koordinovať blízkych vodičov kamiónov tak, aby zaparkovali pod mostom a zabránili prípadnému skoku muža.

Jeden z vodičov, Chris Harrison informoval o tejto záchrannej akcii v skupine pre kamionistov na Facebooku. „Polícia prišla a zamávala asi 6 alebo 7 vodičom a potom nás zastavili pod mostom,“ napísal Harrison. „To isté urobili na západnej strane.“

Po tom, čo štátna polícia a vyjednávači strávili niekoľko hodín s týmto mužom, podarilo sa im ho nakoniec zachrániť. Následne bol odvezený do nemocnice v Beaumont. Harrison dodáva: „Diaľničný policajt prišiel ku každému kamionistovi zvlášť a zatriasol nám rukou, aby nám poďakoval za pomoc.“

Tento inšpirujúci príbeh už bol zdieľaný tisíckami používateľov na sociálnych sieťach. Vďaka včasnej reakcii polície nedošlo k tragédii.

Pozrite si krátke video:

https://www.youtube.com/watch?v=z1IhUKIzL7E

Zdroj: goodnewsnetwork

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre