13-ročný chlapec zavolal na políciu, že chce utiecť z domu. Polícia hneď reagovala a šli sa pozrieť, čo sa deje

3388
Youtube

Keď 13- ročný Cameron z mesta Sumter, zavolal na políciu, že plánuje utiecť z domu, neváhali a ihneď šli na miesto vyšetriť situáciu. Cameron polícii po príchode povedal, že sa pohádal s mamou a už ta naďalej nechce bývať. Až keď sa strážnici pozreli do jeho izby, pochopili vážnosť situácie a podmienky, v ktorých chlapec žije.

Cameron v izbe nemal skoro žiaden nábytok. Spal na zničenom matraci položenom na zemi, ktorý mu pravidelne spôsoboval iba bolesti chrbta. Jeho matka sa dostala do finančnej krízy po tom čo sa sem presťahovali, aby sa starala o chorého príbuzného. Keď strážnik Acerra videl túto situácie, vedel, že chlapcovi musí pomôcť.

YouTube

O niekoľko týždňov neskôr sa strážnik vrátil a nie naprázdno. Chlapcova izba sa zmenila na nepoznanie. Dostal nový stôl, stoličku televíziu a obrovskú pohodlnú posteľ. Taktiež doniesol Nintento Wii, ktoré daroval neznámy človek, ktorý sa o tomto príbehu dopočul.

Strážnik sa neskôr pre média vyjadril, že to jednoducho nemohol nechať tak. Súcítil s chlapcom a vedel, že tieto pre niekoho maličkosti, mu spravia úplne nový svet a môže ho urobiť šťastnejším. Tvrdí, že to vôbec nerobil pre popularitu ale preto, že mohol. Bola to podľa neho správna vec a tvrdí, že by sme si takto pomáhať mali všetci.

YouTube
YouTube

 

Ak by ste chceli vidieť viac, toto je video z reportáže:

 

zdroj: WIS-TV

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre