Youtube

Keď 13- ročný Cameron z mesta Sumter, zavolal na políciu, že plánuje utiecť z domu, neváhali a ihneď šli na miesto vyšetriť situáciu. Cameron polícii po príchode povedal, že sa pohádal s mamou a už ta naďalej nechce bývať. Až keď sa strážnici pozreli do jeho izby, pochopili vážnosť situácie a podmienky, v ktorých chlapec žije.

Cameron v izbe nemal skoro žiaden nábytok. Spal na zničenom matraci položenom na zemi, ktorý mu pravidelne spôsoboval iba bolesti chrbta. Jeho matka sa dostala do finančnej krízy po tom čo sa sem presťahovali, aby sa starala o chorého príbuzného. Keď strážnik Acerra videl túto situácie, vedel, že chlapcovi musí pomôcť.

YouTube

O niekoľko týždňov neskôr sa strážnik vrátil a nie naprázdno. Chlapcova izba sa zmenila na nepoznanie. Dostal nový stôl, stoličku televíziu a obrovskú pohodlnú posteľ. Taktiež doniesol Nintento Wii, ktoré daroval neznámy človek, ktorý sa o tomto príbehu dopočul.

Strážnik sa neskôr pre média vyjadril, že to jednoducho nemohol nechať tak. Súcítil s chlapcom a vedel, že tieto pre niekoho maličkosti, mu spravia úplne nový svet a môže ho urobiť šťastnejším. Tvrdí, že to vôbec nerobil pre popularitu ale preto, že mohol. Bola to podľa neho správna vec a tvrdí, že by sme si takto pomáhať mali všetci.

YouTube
YouTube

 

Ak by ste chceli vidieť viac, toto je video z reportáže:

 

zdroj: WIS-TV

Zanechať komentár

Možnosť pridať prvý komentár

Upozorniť
avatar
wpDiscuz