13 zvierat, ktoré si našli svoju spriaznenú dušu vo svojom majiteľovi

1075

Zvieratká potrebujú majiteľa, ktorý ich bude mať rád a opätuje im všetku lásku. Tie, ktoré takého človeka nájdu, v živote vyhrali. Mnohokrát sa však stane, že vzťah medzi majiteľom a jeho zvieratkom prerastie ešte do niečoho väčšieho a domáci miláčik ho považuje doslova za svoju spriaznenú dušu. A týchto pár príbehov vám ukáže, že takéto vzťahy sú viac ako špeciálne.

Majiteľ urobil svojej mačke takýto most až k oknu, z ktorého stále túžila pozerať, no nevedela sa tam udržať:

1 25

Tento psík je šťastný, že si našiel niekoho, kto je ochotný zošívať mu ním roztrhané hračky:

2 25

Galéria vytvorená špeciálne pre domáceho miláčika:

3 20

Aby aj veverička si mohla pochutnať na jedle pri stole:

4 19

Chlapík našiel mláďa veveričky, ktoré bolo napoly mŕtve a vzal si ho domov, aby ho zachránil. Veverička ho však už nikdy neopustila:

5 18

Prvé jedlo tohto psíka po tom, ako si ho adoptovala rodina, bol sendvič, ktorý ukradol. Dnes má psík vlastný podnik so sendvičmi:

6 17

Tomuto sa povie bývať ako v rozprávke:

7 17

Rodina sa vybrala jedného dňa na výlet, no toto malé dievčatko nemohlo dovoliť, aby ich mačka zostala doma úplne sama, a tak jej vyrobila takéhoto spoločníka:

8 12

Mačka rada skáče z okna na strechu garáže, no jedného dňa sa jej skok nevydaril a padla. Majiteľ jej teda vyrobil vlastný Golden Bridge, aby bol pre ňu prechod úplne bezpečný:

9 11

Táto mačka zas nechce byť ani na sekundu sama:

10 10

Pre ropuchu postavili na záhrade takýto domov a už 2 roky sú susedmi:

11 8

Ročný psík spí s dievčatkom každú jednu noc:

12 7

Veverička chodí každý deň k oknu jednej rodiny, pričom zakaždým si odnesie orech a jej výraz hovorí za všetko:

13 6

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.