4-členná rodinka miesto toho, aby žila v jednom dome, si postavili viacero menších

712

Viete si predstaviť, že by ste žili v dome celkom sami? Nuž, táto rodinka má na to jednoznačný názov. Existuje šťastná rodinka, ktorá má na svojom pozemku niekoľko domov. Domčeky majú približne 15 metrov štvorcových, rodičovský je o niečo väčší. Členovia rodiny sa vyjadrili, že chcú mať tak viac priestoru pre seba, resp. väčšie súkromie. A ukázalo sa aj to, že malé domy produkujú menej odpadu a spotrebujú aj menej energií. Tak čo, vedeli by ste si niečo také predstaviť?

1 43

4 členovia rodiny majú k dispozícii však až 6 domčekov. Pýtate sa prečo 6? Nuž rodičia majú jeden dom, dve deti majú dom sami pre seba, ďalší domček obsahuje dvojitú kúpeľňu, ďalej majú aj maličký domček pri bazéne a maličký domček, ktorý funguje ako pracovňa. Domček rodičov je samozrejme ten najväčší a stál ich najviac. Je to každopádne veľmi zaujímavý nápad a poďte sa s nami pozrieť na ich sídlo.

2 41

3 29

4 29

5 27

6 26

7 24

8 18

9 16

10 12

11 13

12 11

14 10

13 10

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.