Top 5 neobyčajných hotelov sveta, v ktorých ožívajú vaše detské sny

2619

Dnes si predstavíme niekoľko neobyčajných hotelov, ktoré ponúkajú unikátne zážitky a ktoré sa nachádzajú po celom svete. Každý z týchto hotelov je originálny a ponúka niečo výnimočné, čím sa vám tento pobyt na dlhú dobu zapíše do pamäti. Tak poďme na to!

Žirafí kaštieľ, KEŇA

Tento hotel je situovaný v nádhernom prostredí Kenijskej krajiny a ponúka hosťom nezvyčajnú možnosť prenocovať v luxusných izbách na úrovni korunách stromov, kde sa môžete stretnúť s voľne žijúcimi žirafami, ktoré vám môžu pri raňajkách nakuknúť do izby. Okrem toho vám Žirafí kaštieľ ponúka jedinečné zážitky, ako napríklad prechádzky po divokej prírode, safari alebo návštevu tradičnej krajiny Masajov.

Zdroj: YouTube

JUMBO STAY, ŠVÉDSKO

Ak ste milovníkom letectva, potom je hotel JUMBO STAY v Švédsku presne pre vás. Tento neobvyklý hotel je umiestnený v bývalom lietadle Boeing 747 a ponúka hosťom možnosť prespať v priestoroch kabíny alebo si vybrať luxusný apartmán v kokpite. S jedinečným výhľadom na letiskovú plochu a možnosťou sledovať pristávajúce a vzlietajúce lietadlá si určite užijete nezabudnuteľný zážitok.

Zdroj: YouTube

OSTROV CONRAD RANGALI, MALEDIVY

Ostrov Conrad Rangali na Maledivách je miestom, ktoré je na zozname snov každého cestovateľa. Hotel ponúka hosťom možnosť prespania v podmorských izbách, kde si môžu vychutnať krásy korálového útesu a pozorovať farebné ryby. Okrem toho si môžete užiť prechádzky po bielej pieskovej pláži a romantické večere pri sviečkach.

Zdroj: YouTube

HOTEL MARQUES DE RISCAL, ŠPANIELSKO

Hotel Marques de Riscal v Španielsku je architektonickým skvostom navrhnutým slávnym architektom Frankom Gehrym. Hotel ponúka hostiam luxusné izby a apartmány a nachádza sa v prostredí nekonečných vinohradov, kde si môžete vychutnať miestne vína a kulinárske špeciality.

Zdroj: YouTube

ICEHOTEL, ŠVÉDSKO

Ak hľadáte skutočne neobyčajné miesto na prespanie, potom by ste mali zvážiť pobyt v hoteli Icehotel v Švédsku. Tento hotel je postavený výhradne z ľadu a snehu a každý rok je vytvorený nový dizajn a interiér. V hoteli sa nachádza bar vytesaný z ľadu, kde si môžete vychutnať nápoje servírované v pohároch z ľadu. Ak máte radi adrenalinové zážitky, môžete si vyskúšať aj nočné jazdy na saniach tažených psami. Samozrejme sledovanie polárnej žiary na nočnej oblohe nesmiete tiež vynechať.

Zdroj: YouTube

Každý z týchto neobyčajných hotelov ponúka niečo iné a všetky majú spoločné to, že sa nachádzajú v nádhernom prostredí a sú zárukou nezabudnuteľných zážitkov. V niektorých z nich môžete zažiť blízky kontakt s voľne žijúcimi zvieratami, v iných zase zažiť luxusné kúpele alebo romantické večere pri sviečkach. Nech si vyberiete akýkoľvek z týchto hotelov, určite si zaručíte výnimočný a nezabudnuteľný zážitok.

Zdroj 

Tomáš Hanták
Ahoj, volám sa Tomáš. Vo voľnom čase sa venujem hudbe, rád športujem a trávim čas s blízkymi. Odmalička som miloval čítať, no neskôr som si našiel záľubu aj v písaní. Preto budem rád, ak vám moje články aspoň trochu spríjemnia deň.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre