5 praktických darčekov, ktoré potešia mamičky

Hoci je tento článok o mamičkách, prečítať by si ho mali špeciálne oteckovia

196

Vianoce sú čarovným obdobím roka plným prekvapení a radostí. Všetci sa tešíme na voľno v práci, ktoré strávime pozeraním obľúbených vianočných rozprávok s rodinou, pochutnávaním si na obľúbených sviatočných dobrotách a tí najmenší myslia, samozrejme, hlavne na rozbaľovanie darčekov pod stromčekom.

Freepik

Koniec koncov, vianočné darčeky predstavujú dôležitú súčasť rodinnej tradície a dávajú nám skvelú príležitosť vyjadriť lásku našim blízkym či priateľom. S vianočným obdobím súvisí mnoho príprav. V závislosti od počtu rodinných členov, sa môžu niekedy prípravy na Vianoce podobať na hotovú hostinu. Krásne tematicky vyzdobená obývačka a jedáleň pripomína doslova svadobné priestory. Povedzme si úprimne, že o väčšinu vianočných úloh v domácností sa starajú práve mamičky, preto si určite zaslúžia pekný vianočný darček. A hoci je tento článok o mamičkách, je špeciálne venovaným oteckom. Veríme, že vás inšpirujeme praktickými nápadmi na darček pre manželku.

Zdravie je na prvom mieste

 

Každú mamičku poteší, keď sa jej partner o ňu stará. Šálku kávy a raňajky do postele snáď neodmietla ešte žiadna žena. Určite ste si už všimli, že láska je nákazlivá. Ak vašej žene prejavíte lásku, lásku vám aj vráti. Vo vzťahu je dôležité, aby ste sa o seba navzájom starali. Myslite preto na najdôležitejšiu hodnotu, ktorou je zdravie. Najmä počas tehotenstva majú ženy nedostatok železa, ktoré je dôležité pre zdravý vývoj dieťaťa, ale aj pre zdravie mamičky. Darovať preto tento výživový doplnok je prejavom starostlivosti. Počas chrípkového obdobia sa treba vyzbrojiť aj proti chorobe. Prírodné preparáty na posilnenie imunity vám pomôžu udržať si zdravú rodinu.

Niet nad pohodlie

 

Ak je vaša manželka čerstvou mamičkou, alebo sa ňou čoskoro stane, určite sa jej zíde kvalitná podprsenka na dojčenie, ktorá poskytuje komfort a zároveň vyzerá štýlovo. Mamičky sú predovšetkým ženy, preto platí, že sa radi pekne oblečú. Avšak pri lietaní okolo bábätka, varení kašičiek, maľovaní obrázkov alebo stavania hradu z kociek nemajú čas na komplikované outfity. Oblečenie pre mamičku musí byť pohodlné, no samozrejme, malo by byť aj pekné, aby sa v ňom dobre cítila. Second-hand oblečenie z voňavého obchodíku Nosene spĺňa obe podmienky. Pozrite si ich ponuku, ešte stíhate objednať do Vianoc.?

Spokojné dieťa, spokojná mama

Každý rodič miluje ten blažený pocit, keď si môže len tak sedieť na gauči v obývačke, zatiaľ čo sa jeho dieťa zanietene hrá. Ak sa to u vás doma nestáva často, možno by ste mali popremýšľať o kreatívnych hračkách, ktoré by vaše dieťa zamestnali, aby ste si mohli oddýchnuť a v pokoji pozrieť telku. Výborným tipom sú hračky pre dievčatá, ktoré rozvíjajú ich kreativitu a jemnú motoriku. Každé dievčatko chce robiť presne to, čo vidí robiť svoju mamičku, detská kuchynka je teda ideálnym darčekom, ako potešiť nielen dcéru, ale aj mamičku, pretože keď je spokojné dieťa, je spokojná aj mama.

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre