5 znakov, že s ním iba strácate čas

864

Nájsť plnohodnotný vzťah v dnešnej dobe sociálnych sietí, je veľmi ťažké. Ľudia môžu byť kýmkoľvek, keď sú online a preto si nikdy nemôžete byť istý. Každý by chcel to svoje „šťastne až do smrti“, ale ako neplytvať časom na ľudí, ktorí za to nestoja, je ďalšou komplikovanou úlohou. Je to veľmi smutné, ale doba je raz taká. Všetky tie dokonale prezentované vzťahy sú v skutočnosti veľmi plytké a povrchné a za veľa nestoja.

Tí, ktorí majú pevné a trvácne vzťahy, sú veľmi šťastní jednotlivci. Nie však každému sa to podarí. Mnoho z nás sa radšej vzdá a ostane single. Je to tak jednoduchšie. Ostávať v toxickom vzťahu s niekým, kto si vás vôbec neváži, tiež nie je dobré riešenie. Prinášame vám preto 5 znakov, kedy by ste mala zložiť zbrane a radšej dať šancu single životu alebo si nájsť niekoho lepšieho, aj keby to malo byť veľmi ťažké.

Nezvažuje žiadne záväzky v dohľadnej dobe

3 92
Zdroj: canva

Stretli ste, zaiskrilo to medzi vami, stretli ste niekoľko krát, všetko bolo super. Ale čo ďalej? Bolo vám proste fajn a tam to evidentne končí. Nikdy sa nevyjadril o ničom konkrétnom. Keď sa pokúsite niečo naznačiť alebo načať túto tému, vždy zmenil tému alebo to nejako zahovoril. Už tú tému radšej ani nenačínate, lebo sa bojíte odpovede. Mal by to byť pre vás dostatočný signál na to, že s týmto chlapom nemáte žiadnu budúcnosť. Na reálny vzťah evidentne môžete zabudnúť. Ak chcete naozajstný vzťah, musíte sa posunúť ďalej. Kým tento človek zaberie ešte viac vášho drahocenného času. Zabavili ste sa a je čas ísť ďalej.

Konverzácie sa točia iba okolo jeho záujmov

4 64
Zdroj: canva

Nikdy sa nezaujíma o vás. Nechce vedieť ako sa máte, čo robíte alebo čo vás baví robiť vo vašom voľnom čase. Vždy hovorí iba o sebe. O svojich záujmoch, priateľoch, bývalých priateľkách a podobne. Keď mu niečo o sebe poviete, zabudne to v priebehu ďalších 5 sekúnd. Je to veľmi presvedčivý znak toho, že ho naozaj nezaujímate. Ak niekoho nezaujímate, tak vzťah alebo niečo vážnejšie asi nepripadá v úvahu. Čím skôr si to uvedomíte a prestanete si klamať, že sa to určite zlepší, tým skôr môžete normálny vzťah naozaj nájsť.

Nemôžete byť pri ňom sama sebou

5 72
Zdroj: canva

Bez ohľadu nato, koľko zábavy a pekných chvíľ ste si užili, vždy máte pri ňom pocit, že sa musíte kontrolovať a byť niekým, kým nie ste. Keď je s vami, tak vaše podvedomie sa nastaví automaticky do tohto módu. Bojíte sa ukázať mu vašu pravú tvár. Svoje skutočné, kompletné ja. Je to smutné, ale je to tak. V podvedomí asi máte uložený strach z toho, že sa mu nebude páčiť taká, aká ste. A to je pre pravdivý a úprimný vzťah veľký problém. Nemôžete si robiť plány s niekým, pri kom sa nemôžete úplne uvoľniť a byť sama sebou.

Je nezrelý

6 52
Zdroj: canva

Nezrelý je pojem. Hovorí sa, že niektorí muži dospievajú až po štyridsiatke. Pokiaľ hrá hry na playstation alebo zbiera komiksy, je to úplne v poriadku. Neznamená to, že je nezrelý. Iba má trošku detinskejšie hobby.každý máme predsa niečo. Nezrelosť ale hľadajte v bežných každodenných veciach. Pokiaľ sa nedokáže postarať sám o seba, nedodrží žiadne sľuby a má úplne na háku celý svet okolo seba, naozaj za to nestojí. Je totálne nezrelý a nezodpovedný. A vzťah s takým človekom nikdy neskončí dobre.

Vyzerá to tak, že nemá plány do budúcna

7 51
Zdroj: canva

Možno vám to zo začiatku aj celkom imponovalo. Ale ľudia bez ambícií, bez plánu a bez cieľa, nie sú stavaní na vzťah a na život s ďalšou osobou. Nemá tak motiváciu, nemá v sebe ten správny „drive“. Aký život môžete s takým človekom? Zabudnite naňho. Bude to tak lepšie a jednoduchšie. Je lepšie z toho vycúvať teraz, ako neskôr kým sa do toho ponoríte oveľa viac a potom budete aj oveľa viac trpieť.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.