6 celebrít odhalilo svoje tajomstvá chudnutia, ktoré im pomohli sa radikálne zmeniť

20552

Nemusíte byť fanatik do cvičenia, aby ste sa dostali do formy. Najdôležitejšie je začať a vydržať. Nie vždy je možné dodržiavať správnu stravu a životosprávu, najmä ak ste zaneprázdnení. Týchto 6 celebrít však napriek hektickému životu zhodilo kilá ako lístie na jeseň. Podelili sa so svojimi tajomstvami a nič za to nečakajú.

1. Adele

s1
Photo by BrightSide

Adele vedie pomerne aktívny životný štýl – ráno dvíha činky, popoludní chodí na túry alebo chodí na box a večer cvičí kardio. Okrem toho je fanúšičkou reformovaného pilatesu. Speváčka sa tiež priznáva, že obmedzenie príjmu cukru bolo pravdepodobne dôvodom, prečo schudla: „Denne som vypila 10 šálok, v každej boli 2 cukry, takže som bola na 20 cukroch denne.“

2. Rebel Wilson

s2
Photo by BrightSide

Hoci Rebel bojovala s emočným stravovaním a syndrómom polycystických vaječníkov, schudla viac ako 36 kíl. Herečka sa riadila Mayrovou metódou. Pri nej sa nepočítajú kalórie, ale jedlo treba poriadne prežúvať a jesť pomaly. Najväčším jedlom sú raňajky a najmenším večera. Okrem toho rada chodí na prechádzky a medituje, aby bojovala proti emocionálnemu jedeniu.

3. Jonah Hill

s3
Photo by BrightSide

Hmotnosť je pre Jonaha citlivá téma, ale napriek tomu sa o nej občas otvorí. V roku 2011 schudol 15 kíl len tým, že jedol sushi. Neskôr navštívil odborníka na výživu a napravil svoje nezdravé návyky. Začal jesť viac ovocia a zeleniny, chudé bielkoviny, celozrnné výrobky atď. Okrem toho chodí behať a každý deň urobí 100 klikov.

4. Melissa McCarthy

s4
Photo by BrightSide

Melissa tvrdí, že na chudnutie jej stačila zmena životného štýlu. „Len super nudný život. Skutočne sa uskromníte, nerobíte nič zábavné a chodíte spať o pol ôsmej – to je ten trik.“ McCarthy sa cíti vo svojej koži pohodlne a nie je posadnutá diétami ani číslom na váhe. Vie, že výkyvy hmotnosti sú normálne a netreba sa ich obávať: „Raz budem hore, raz budem dole, pravdepodobne do konca života.“

5. Chris Pratt

s5
Photo by BrightSide

Pre Chrisa bolo náročné schudnúť, pretože mu varila jeho bývalá manželka. Potom sa rozhodol prevziať kontrolu nad svojimi rozhodnutiami a začal cvičiť – kombinoval beh, plávanie, box a kickbox. Pratt denne zjedol 4 000 kalórií a vypil toľko vody, že musel celý deň chodiť na záchod. Za 6 mesiacov schudol 20 kíl.
Nízkosacharidová strava v paleo štýle, bielkoviny, žiadne sacharidy a cvičenie 5-krát týždenne urobili svoje.

6. Drew Barrymore

s6
Photo by BrightSide

Drew vždy začína deň pohárom citrónovej vody. Na raňajky si pripravuje avokádový toast, a keď je s priateľmi alebo rodinou, dáva si vajíčka alebo ovocie. Občas si Drew dovolí aj francúzsky toast alebo palacinky. Okrem toho vždy ráno cvičí, inak sa k tomu nedokáže prinútiť.
Barrymore cvičí kardio, kalanetiku a tiež tancuje. Všetky tieto činnosti dohromady sú skvelými spaľovačmi kalórií.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.