6 komplimentov, ktoré chce počuť každý muž

3157

Muži sa tvária, že sú veľmi tvrdí a neoblomní. Proste sú to chlapi. Neradi ukazujú svoje zraniteľné stránky alebo to, že sú citliví. Tvária sa, že oni všetko zvládnu a že nepotrebujú uznanie a utvrdzovanie tak, ako to majú ženy. Opak je však pravdou. Napriek ich egu a všetkému mužskému, čo k nemu patrí, tiež potrebujú niekedy utvrdenie, či sa napríklad rozhodli správne alebo že sú dobrí v tom, čo robia. Každý kompliment im padne dobre. Dávajte svojim mužom komplimenty, zaslúžia si to. Prinášame vám top 6 z nich, ktoré si z času na čas želá počuť každý muž.

Cítim sa s Tebou v bezpečí…

3
Zdroj: canva

Týmto komplimentom určite trafíte do čierneho. Najmä keď je úprimní a naozaj to tak cítite. Keď si uvedomíte, ako sú muži „naprogramovaní“ a že jeden z ich najsilnejší zmyslov, je práve ten ochranársky, naozaj týmto komplimentom brnknete po správnej strune. Je to hlavný prejav „mužstva“, že ochraňuje svoju rodinu a najbližších a preto sa bude cítiť ako skutočný chlap, keď sa pri ňom cítite v bezpečí, poviete mu to alebo mu to dáte najavo iným spôsobom. Bude to preňho veľmi príjemné. Ak ste niečo také svojmu partnerovi ešte nikdy nepovedali a beriete ako samozrejmosť, že to určite vie, urobte tak teraz.

Ty ma vždy rozosmeješ

4
Zdroj: canva

Môže to znieť zvláštne, ale vzťahový experti po väčšine radia, že váš životný partner by vás mal okrem iného vedieť rozosmiať. Keď máte dokonca doma muža, s ktorým sa držíte za brucho a tečú vám slzy od smiechu, tak to je ešte o level vyššie. Je však potrebné, aby váš muž vedel, ako veľmi si túto jeho stránku vážite ako ste za ňu vďačná. Povedzte mu to. Každý človek, by chcel byť vtipný a nie každému sa to darí. Keď má niekto dar rozosmiať iných, je vždy ten obľúbený, lebo všade prinesie dobrú náladu. Keď ste „nositeľom“ dobrej nálady, zlepšuje to aj vaše sebavedomie. Dajte mu teda vedieť, aké je super, že vás dokáže rozosmiať. Má to aj skrytý bonus. Mať doma takého chlapa znamená, že aj cez tie najťažšie chvíle sa budete vedieť preniesť s humorom.

Moji priatelia Ťa majú veľmi radi

5
Zdroj: canva

Vždy keď sa začne nejaký nový vzťah je to spojenie dvoch svetov, dvoch odlišných ľudí. Dve rôzne osobnosti sa rozhodnú byť spolu a okolie to akceptuje. Jedná sa po väčšine a o dve rozličné osobnosti, ktoré majú odlišných známych a priateľov, ktorí sa skôr či neskôr s partnerom alebo partnerkou stretnú. Nikde však nie je napísané, že vášho nového chlapa budú mať vaši priatelia radi a že zapadne do partie. Keď sa to však podarí, je to super.  Preto je potrebné mu to povedať. Pre každého je príjemné vedieť, že zapadá aj iného sveta, ako je ten jeho. Je to pre každého muža také malé víťazstvo.

Ty si taký starostlivý

6
Zdroj: canva

To, že sa o vás niekto zaujíma a stará, je v dnešnej dobe veľká rarita. Bohužiaľ, je to realita aj partnerských vzťahov. Od prírody je zase dané to, že ženy sú tie, čo sa automaticky starajú o druhých, preto ak máte doma chlapa, ktorý sa fakt stará, musí vedieť, že to pre vás veľmi veľa znamená a že to neberiete ako samozrejmosť. Poteší ho to, že ste si to všimli a ocenili to a bude sa snažiť možno ešte viac.

Ty si taký krásny!

7
Zdroj: canva

Toto vám možno príde úplne od veci, ale presne tak isto ako ženy potrebujú počúvať, že sú krásne a že im niečo pristane, muži tiež potrebujú počuť a vedieť, že sú atraktívni a pekní. Aj keď ste vo vzťahu už pár rokov, je fajn mu dať vedieť, že je pre vás stále príťažlivý. Ani si neviete predstaviť, ako príjemne sa bude cítiť. Je smiešne, že ženy sa cítia niekedy trápne dávať svojim mužom takéto komplimenty. Musíte si však uvedomiť, že kvôli niečomu ste si toho muža vybrali, je to stále on a vy ste stále s ním. Povedzte mu jednoducho, že je pekný.

Som šťastná

8
Zdroj: canva

Maximálne ocenenie vášho muža a všetkého, čo stelesňuje je, keď mu poviete, že ste šťastná. Že ste šťastná s ním a že ho máte. Je to najkrajší a najlepší kompliment, aký môžete dať. Znamená to, že napriek tomu, že máte skvelú prácu, super deti a kopu iných vecí, on je práve ten, ktorý zabezpečuje vaše šťastie. A to dáva životu akéhokoľvek človeka úplne iný zmysel.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.