6 podozrivých vecí, ktoré robia chlapi, ale pritom sú neškodné

2830

Dnešné vzťahy sú skoro všetky povrchné. Najmä tie nové. Sociálne siete dávajú mnohým pocit nekonečnej slobody a zároveň sa aj stávame čoraz viac podozrievavými a paranoidnými. Hľadáme veci tam, kde nie sú a prestávame dôverovať. Najmä naším drahým mužom. Je však zopár vecí, ktoré vo vás vyvolávajú pocit neistoty a sú pritom neškodné.

Trvá mu, kým odpíše na správu

Zdroj: canva

A práve v tej chvíli sa vám v hlave rozkrútia všetky kolieska. Premietate si rôzne katastrofické scenáre. S kým je? Je s nejakou ženou? Čo robí? Chce sa na mňa vykašlať? Už ho určite nezaujímam. Až sa vám z toho začne točiť hlava, aj keď neodpisuje iba 15 minút. To, že hneď neodpisuje môže jednoducho znamenať, že iba spí. Muži zaspia kedykoľvek a kdekoľvek. Zaspia rýchlejšie, ako si viete predstaviť. Nemusíte sa naozaj obávať. Druhým dôvodom môže byť, že má veľa práce alebo sa práve rozpráva s rodinou alebo priateľmi. Chce to trocha trpezlivosti dôvery z vašej strany.

Niekedy si zakrýva telefón

Zdroj: canva

Toto je v skutočnosti jeden z nepríjemných a zlých znakov, pokiaľ to robí v jednom kuse. Keď sa to stáva iba občas, možno sa iba hanbí za to, čo práve pozerá alebo rieši na telefóne. A nemyslíme teraz nejaké vulgárne obrázky, skôr nejaké infantilné videá alebo hrá nejakú príliš detskú hru, za ktorú by ste ho vysmiala. Alebo možno rieši niečo súkromné s nejakým jeho kamošom a nechce zradiť dôveru. Povedzme si pravdu. Keby ste o tom vedeli, určite by ste do toho strkali nos a tomu sa chcú vyhnúť. Aj keď to možno na začiatku vyzerá zle, nepreháňajte a nerobte unáhlené závery. Môže to byť naozaj nevinné a vy zbytočne vyvoláte hádku.

Čas spolu trávite iba u vás doma, nikdy nie u neho

Zdroj: canva

Asi myslíte, že je to divné. Že v tom máte hľadať niečo viac. Že vás nechce pustiť do svojho sveta. Nemusí to však vôbec nič znamenať. Keď ste spolu iba chvíľu, tak je preňho nepredstaviteľné, aby vás pozval k sebe. Možno sa hanbí za svoj byt alebo štvrť, v ktorej býva. Myslí si, že by vás to mohlo odradiť. A k tomu je to chlap. Skúste si predstaviť, ako to asi vyzerá v jeho byte. Chlapi neradi upratujú. A keď je tam sám, je mu to jedno. Alebo keď ma nejakých otravných a divných spolubývajúcich, tiež vás do toho nechce zaťahovať. Čím viac chlapov, tým väčší neporiadok. Každopádne nechce klesnúť vo vašich očiach.

Často trávi čas s priateľmi

Zdroj: canva

Máte možno miestami pocit, že s nimi trávi viac času ako s vami. Ale je to už tak. Chlapi majú radi svoju svorku. A nemali by ste to riešiť alebo mu to vyčítať. Potrebuje si vyčistiť hlavu a robiť s chalanmi chalanské veci. To my ženy nikdy nepochopíme. Patrí to však k jeho životu a zabezpečuje mu to jeho psychickú rovnováhu a zdravie. Využite ten čas pre seba alebo rovnako pre svoje priateľky. Byť chvíľu do seba vám iba prospeje a budete si potom vzácnejší. Hlavne za tým nič nehľadajte. Je to pre chlapov typické.

Nepredstavil vás svojim známym

Zdroj: canva

Je to nepríjemné, že nepoznáte ľudí, s ktorými sa stretáva tak často. Nemáte ani poňatie, čo sú zač a či vôbec existujú. Napádajú vás zase všetky možné scenáre a neviete, čo si o tom máte myslieť. Nemusíte sa však strachovať. Skôr sa spýtajte samých seba, či ste vo vzťahu dostatočne dlho na to, aby ste sa spoznali so všetkými z jeho okolia. Nechce, aby ste sa zoznámili s kamarátmi, lebo sú možno zvláštni a bojí sa, že by ste ho odsudzovali. Čo sa týka rodiny, možno že má s nimi zlé vzťahy a nechce vás do toho zaťahovať.

Neprespáva u vás

Zdroj: canva

Muži sú vo vzťahoch veľmi praktickí. Najradšej spia vo svojej posteli. Neberú to vôbec ako problém. Ani za nad tým nepozastavia. Budú mať s vami sex, mojkať sa s vami a tak, ale spať pôjde k sebe. Tam to pozná. Tam je mu dobre. Nemusíte v tom nič hľadať.

Zdroj

Kristína Vait
Milujem knihy, psychológiu, zvieratá a písanie. Inšpiráciu a energiu čeprám z prírody a skvelých ľudí, ktorí ma obklopujú
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre