7 najhorších zamestnaní, ktoré by ste nechceli mať v životopise

8786

Je smutné, že existuje až príliš veľa ľudí, ktorí nenávidia svoju prácu. Niektoré odhady dokonca naznačujú, že väčšina ľudí nemá svoju prácu rada, čo je naozaj frustrujúca štatistika, ak uvážime akou významnou súčasťou nášho života práca je.

Ak patríte do skupiny ľudí, ktorá k svojej práci príliš neinklinuje, ba až cíti odpor, pozrite sa s nami na týchto zopár robôt, ktoré sú pravdepodobne najhoršie aké si vieme predstaviť. A aby toho nebolo málo, okrem toho, že sú to najhoršie práce z hľadiska kvality jej vykonávania, sú aj mizerne platené.

 

Odpratávač zvieracích mŕtvol: S hustejšou premávkou sa zvyšuje aj počet zrazených zvierat na cestách. Človek zodpovedný na odstránenie a likvidáciu zrazených zvierat to asi nemá príjemne, čo?

Wikipedia
Wikipedia

 

Pozorovateľ schnutia farieb: Áno, existujú ľudia, ktorí dostávajú zaplatené za to, že sledujú schnutie farby. Je to pravdepodobne to najviac nudné zamestnanie vôbec. Tento človek má za úlohu pozorovať a zistiť ako sa farba mení počas schnutia a ako je trvanlivá.

pexels.com
pexels.com

 

Zvierací masturbátor: Ak mnohí vedci a výskumníci potrebujú zvieracie spermie, musí ich niekto zvieratám odobrať. Netreba hovoriť, že získanie spermií od veľkých zvierat, ako sú napríklad býci či kone, môže byť celkom nebezpečné.

Wikipedia
Wikipedia

 

Ceremoniálna stráž: Stáť nehybne, bez žiadnych mimických reakcií, v chlade, v teple, v snehu, v daždi neznie ako nič príjemné.

wikimedia.org
wikimedia.org

 

Ovoniavač ľudského podpažia: Ide o prácu pre kozmetické firmy pri výrobe a testovaní dezodorantov. Riadny hnus, čo poviete?

wikimedia.org
wikimedia.org

 

Hodnotiteľ ľudského dychu: Ak sa vám nepáčilo predcházajúce zamestnanie, toto nebude o nič lepšie. Ide o ľudí pracujúcich pre firmy, ktoré vyrábajú zubné pasty.

Wikipedia
Wikipedia

 

Ľudia v márniciach: Pitevní technici a všetci, čo manipulujú s mŕtvolami to nemajú ľahké. Okrem toho, že sú každý deň v kontakte so smrťou, pracujú v negatívne naladenom prostredí, plnom pachov z rozkladajúcich sa tiel a nevábne vyzerajúcich rán.

marnice
youtube.com

 

 

 

Zdroj

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

1 Komentár
Najhodnotnejšie
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Daniel
21. mája 2017 23:26

Neviem, mne väčšina z nich príde ako plat za takmer nič nerobenie… isto radšej budem robiť stráž ako kopať kanál …