7 roztomilých vankúšov, ktoré vás prinútia sa usmiať

365

Maznanie sa s vankúšom má na ľudské telo rovnako príjemný účinok ako spánok s niekým blízkym. Podporuje tvorbu oxytocínu, ktorý nielenže znižuje stres, ale môže dokonca znížiť bolesť. Je vhodný čas vybrať si takýto vankúš pre seba, najmä keď sme tu zhromaždili tie najjedinečnejšie a najneobvyklejšie varianty.

1. Plyšové hračky nie sú len pre deti. Ak sa teda pri zaspávaní radi maznáte, mali by ste si pozrieť tento roztomilý mačací vankúš, ktorý už dobyl TikTok. Vyvolá vo vás pocit uvoľnenia a úsmevu a jeho 110-centimetrová veľkosť z neho robí skvelý vankúš na celé telo.

Photo by BrigthSide

2. Každý pochopí, ak budete slintať zo spánku, pretože tento vankúš v tvare francúzskej bagety vás prinúti to spraviť. Je vyrobený z príjemnej, mäkkej látky a počas spánku sa zahrieva, rovnako ako čerstvý rožok.

Photo by BrigthSide

3. Tieto vankúše majú vysokokvalitnú polypropylénovú bavlnenú výplň a poskytujú ten najpríjemnejší pocit pri dotyku s pokožkou: budete mať pocit, akoby ste objímali cukrovú vatu. Môžete ho použiť ako útulný vankúš alebo dokonca ako kancelársky vankúš na spanie počas obedňajšej prestávky. Tieto mäkké vankúše vám túto zimu prinesú dotyk tepla a pohody.

Photo by BrigthSide

4. Keď sa pritúlite k tomuto vankúšu, budete mať pocit, že zaspávate v náručí milovanej osoby, pretože sa dokonale prispôsobí tvaru vášho tela. Tento vankúš si dobre udržiava svoj tvar a nekrčí sa. Je to skvelý, zábavný darček, ktorý určite poteší.

Photo by BrigthSide

5. Tento vankúš leňochoda je veľmi mäkký a príjemný na dotyk a môže byť aj roztomilou dekoráciou vo vašej domácnosti alebo kancelárii. Plyš vám môže pomôcť zmierniť tlak. A ak ste rozrušení alebo nešťastní, môžete ho ľubovoľne stláčať a krútiť, ale nie je ľahké ho zdeformovať!

Photo by BrigthSide

6. Ak ste fanúšikom rastlinného dizajnu, potom sa tento roztomilý vankúšik s hríbmi nielen dobre hodí do vašej domácnosti, ale určite prinesie radosť, pretože je príjemný na dotyk. Jeho prekvapená tvár poteší každého, kto ho uvidí.

Photo by BrigthSide

7. Kto nemá rád šišky? Tento vankúš je neuveriteľne krásny a kvalitný. Je tak príjemné pritúliť sa a pozerať Simpsonovcov a zároveň zdieľať Homerovu lásku k šiškám.

Photo by BrigthSide

Zdroj

Barbora Piatková
Ahojte, volám sa Barbora a som študentkou informatiky na Masarykovej univerzite v Brne. Rada objavujem nové veci, športujem, trávim čas v prírode a nepohrdnem ani dobrým jedlom.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre