7 zvláštnych reštaurácii, o ktorých ste nevedeli

2105

Do reštaurácií chodí každý z nás. Niekto ich návštevu vníma ako nevyhnutnosť pre nasýtenie sa, iných lákajú špecifické reštaurácie z určitých dôvodov. Po celom svete je niekoľko zvláštnych a bizarných reštaurácii, ktoré pravdepodobne nepoznáte.

 

1.V meste Yiwu v juhovýchodnej Číne je prevádzkovaná reštaurácia 21 hodín denne. Zákazníci boli šokovaní ako sa čínskemu páru darilo viesť populárnu reštauráciu bez oddychu. Miestni ich nazývali robotickým párom reštaurácie. Nakoniec sa ukázalo, že reštauráciu prevádzkovali dva páry, ktoré boli zložené z dvoch mužských a dvoch ženských identických dvojčiat.1386463

2.Spevák Jon Bon Jovi má reštauráciu v New Jersey, ktorá nemá fixne určené ceny. Zákaznící môžu zaplatiť koľko chcú alebo môžu jedlo vymeniť za dobrovoľnícku prácu v reštaurácii.

Zdroj: www.arschorus.com
Zdroj: www.arschorus.com

 

3.Pre zaneprázdnených hladných zamestnancov Subway vymyslel mobilnú reštauráciu priamo budove. Tá sa posúva vždy o poschodie vyššie po tom, čo nakŕmi jedno poschodie.subway

 

3.Severokórejská vláda prevádzkuje sieť reštaurácií, ktoré sa objavujú po celej Číne a dokonca aj v Rusku. Každá z reštaurácii vráti 100 až 300 tisíc dolárov ročne naspäť vládnej strane KĽDR.

4.V Novom Mexiku je reštaurácia, ktorú vlastní muž s downovým syndrómom. Ponúka raňajky, obed a objatie.

5.Muž v severnom Iraku otvoril reštauráciu s názvom MaDonald po tom, čo mu McDonald’s nepovolil otvoriť si tam jeho franchise. V MaDonalde majú napríklad aj „Big Macks“. V reštaurácii sa podáva jedlo zadarmo pre americkú armádu, ktorá bojuje s terorizmom.

Foto: www.flickr.com
Foto: www.flickr.com

 

6.V roku 2004 našla polícia v katakombách Paríža tajnú reštauráciu a bar. V jaskyni bolo tiež vytesané kino doplnené o veľkoplošnú obrazovku.

7.V americkom Colorade je reštaurácia pomenovaná po známom kanibalovi, Alfred Packer Grill. Ich slogan znie „Maj priateľa na obed“.Slogan

  1. V Japonsku majú reštauráciu, v ktorej si majitelia nemohli dovoliť najať viac personálu, tak najímajú dve opice. Nosia oblečené uniformy, masky a parochne, aby vyzerali viacej ako ľudia. Sú dokonca certifikované miestnymi úradmi pre prácu v gastronómii.
Zdroj: laughingsquid.com
Zdroj: laughingsquid.com

Zdroj: kickassfacts

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre