Spoznajte 73-ročnú ženu, ktorá redefinuje štandardy krásy a stala sa internetovou senzáciou

533

Babette Davis je 73-ročná žena, ktorá je inšpiráciou mnohým. Dokazuje totiž, že vek je naozaj len číslo, a ak chce človek viesť zdravý životný štýl, nemal by ho vnímať ako prekážku. Vyše 25 rokov sa stravuje vegánsky a dnes sa delí o svoju cestu k zdravšiemu ja. Chce tak povzbudiť ženy všetkých vekových kategórií, aby sa nebáli zmeny, po ktorej túžia.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Babette Davis (@chefbabette)

V detstve bojovala s astmou, ekzémom a bolesťami uší, no našla spôsob, ako žiť bez zdravotných problémov. Dnes je aj vďaka tomu motivačnou rečníčkou, známou šéfkuchárkou a fitneskou.

A ako sa dostala k vegánstvu? Zlom nastal, keď stretla svojho manžela. Ten jej pripravil perfektné vegánske jedlo, po ktorom sa rozhodla vydať na rovnakú cestu. Dnes sa nielen o svoj jedálny lístok delí prostredníctvom kníh, online receptov a príspevkov na sociálnych sieťach.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Babette Davis (@chefbabette)

Svoj bežný deň začína rastlinným nápojom a zelenými riasami. Vždy je v malých dávkach a na obed si často dáva hrsť orechov. Okrem zdravej stravy však dbá aj o svoj fyzický stav, preto pravidelne cvičí. Okrem toho je majiteľkou vegánskej a ekologickej reštaurácie v Kalifornii. Aj takýmto spôsobom sa snaží zvýšiť povedomie o rastlinnej strave a vďaka dobrým pokrmom presvedčiť čo najviac ľudí, aby na ňu prešli.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Babette Davis (@chefbabette)

Jej životnou filozofiou je starať sa o to, aby sa cítila nielen krásna, ale aj sebavedomá. Len keď človek prijme samého seba, môže podľa nej viesť pokojný život. Je veľkou inšpiráciou mnohým ľuďom a zároveň dokazuje, že by sme sa nemali držať zaužívaných stereotypov. Vek totiž ani zďaleka neurčuje naše možnosti a schopnosti.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.