8 celebritných párov, ktoré sa do seba nezamilovali na prvý pohľad

17387

Láska môže byť rýchla a vzrušujúca, ale môže byť aj pomalá a starostlivá. A často sa šťastie na veky vekov nezačne vždy láskou na prvý pohľad. Niekedy je láska výsledkom množstva práce, množstva náhod a určite aj množstva trpezlivosti. A tieto príbehy celebrít nás učia, že nemusíte mať dokonalý začiatok, aby ste si zaslúžili dokonalý koniec s milovanou osobou.

1. Ryan Reynolds a Blake Lively

k1 1
Photo by BrightSide

Blake Lively a Ryan Reynolds sa po prvýkrát stretli na natáčaní filmu Green Lantern. Vtedy si padli do oka ako priatelia a dokonca išli na dvojité rande s rôznymi ľuďmi – Renolds s iným dievčaťom a Lively s iným mužom. „To bolo pre príslušné strany akoby najtrápnejšie rande, pretože sme boli ako ohňostroj, ktorý sa stretol,“ prezradil Reynolds.

Dvojica je už 10 rokov šťastne vydatá a má spolu 3 deti, pričom ďalšie je na ceste.

2. Cate Blanchett a Andrew Upton

k2 1
Photo by BrightSide

Láska Cate Blanchett a Andrewa Uptona prešla skúškou času. Sú spolu už 25 rokov a majú spolu 4 deti. Predtým, ako spolu začali chodiť, sa však 17 rokov nemali radi. Spoločensky sa poznali, ale nikdy si nepadli do oka.

Blanchettová ho nemala rada a cítila, že on cíti to isté. „Bola to väčšinou nevraživosť… On si myslel, že som odťažitá, a ja som si myslela, že je arogantný,“ prezradila herečka. Jednej noci sa však nechtiac pobozkali a o 21 dní neskôr Upton požiadal Blanchettovú o ruku a ona povedala áno.

3. Ben McKenzie a Morena Baccarin

k3 1
Photo by BrightSide

Ben McKenzie sa so svojou terajšou manželkou Morenou Baccarinovou zoznámil na pľaci seriálu The O.C., keď hosťovala v troch epizódach. Nepamätal si však, že by sa s ňou niekedy stretol, a keď spolu opäť hrali v seriáli Gotham, znovu sa jej predstavil. Keď mu Baccarinová pripomenula, že sa už stretli, cítil sa ako idiot, pretože kto by si nepamätal stretnutie s Baccarinovou?

Pár má spolu 2 deti: dcéru, ktorú privítali ešte pred svadbou v roku 2017, a potom syna v roku 2021.

4. Freddie Prinze Jr. a Sarah Michelle Gellar

k4 1
Photo by BrightSide

Aj keď majú manželia za sebou 20 rokov šťastného manželstva, ich románik nerozkvitol hneď. Freddie Prinze Jr. a Sarah Michelle Gellarová sa zoznámili v roku 1997 pri nakrúcaní filmu Viem, čo ste robili minulé leto a okamžite sa spojili, ale ako priatelia.

Priateľmi boli až do roku 2000, keď mali ísť na večeru so spoločným priateľom, ale zostali sami, pretože priateľ nemohol prísť. Tá noc zaiskrila medzi hercami románik a o dva roky neskôr si uviazali ruky. Prinze Jr. a Gellarová majú spolu 2 deti, dcéru a syna.

5. Lili Reinhart a Cole Sprouse

Lili Reinhart a Cole Sprouse začali spolupracovať v roku 2016, keď natáčali pilotnú epizódu seriálu Riverdale. Sprouse mal z Reinhartovej prvý dojem, že je „ťažký oriešok na rozlúsknutie“, pretože je plachá a zdržanlivá. Reinhartová si zasa myslela, že Sprouseov hlas je otravný, ale približne o rok neskôr začali spolu chodiť a v roku 2018 to oficiálne oznámili. Žiaľ, ich rozprávková láska netrvala dlho a v roku 2020 svoj vzťah ukončili.

6. Lauren Conrad a William Tell

Lauren Conrad a William Tell sa zoznámili v roku 2002, ale vtedy sa nič nestalo. O 10 rokov neskôr sa stretli na rande naslepo a ich romantický vzťah rozkvitol. V roku 2014 sa vzali a odvtedy im to klape.

7. Mila Kunis a Ashton Kutcher

k7 1
Photo by BrightSide

Keď sa Mila Kunis a Ashton Kutcher zoznámili v relácii That 70s Show, ona mala 14 a on 19 rokov. Kunis si vtedy myslela, že Kutcher je fešák, ale jemu to vadilo, pretože Kunis považoval za mladšiu sestru kvôli ich vekovému rozdielu. „Robil som za ňu domáce úlohy z chémie. Mala 14 rokov. Bola ako moja mladšia sestra,“ prezradil Kutcher.

Hoci dvojici trvalo dlhých 14 rokov, kým spolu začali chodiť, teraz sú šťastne zosobášení a hrdí rodičia dvoch detí.

8. Chrissy Teigen a John Legend

k8 1
Photo by BrightSide

Keď spolu začali chodiť, John Legend sa do Chrissy Teigen nezamiloval hneď. Bol opatrný a chcel hrať na istotu. Trvalo mu niekoľko rokov, kým si dokázal predstaviť, že budú spolu navždy. „Od prvého dňa som si nepovedal: ‚Toto je žena, s ktorou sa ožením‘. Pre mňa som typ človeka, ktorý potrebuje do tohto pocitu dorásť,“ prezradil Legend.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.