8 pravidiel online zoznamovania: Rady pre mužov

456

Pokiaľ ide o online zoznamovanie, existuje niekoľko pravidiel, ktoré by mali poznať všetci muži. Ak chcete byť úspešní, musíte sa uistiť, že tieto zásady dodržiavate! V tomto zozname sa budeme venovať najdôležitejším pravidlám online zoznamovania. Ak sa budete riadiť týmito radami, nebudete mať problém nájsť ženu svojich snov!

Čo hľadajú dievčatá pri online zoznamovaní?

Existuje niekoľko základných vecí, na ktoré dievčatá prihliadajú na online zoznamkách. Prvou je vaša profilová fotografia. Je to vaša šanca urobiť dobrý prvý dojem, preto si určite vyberte fotku, na ktorej vyzeráte famózne. Ďalej si dajte záležať na úplnom vyplnení profilu. Dievčatá majú rady chlapcov, ktorí sú zaujímaví a majú čo povedať. A hlavne, buďte aktívni. Ak dievčatám nepíšete a neodpovedáte na ich správy, budú predpokladať, že nemáte záujem, a pôjdu hľadať ďalej.

1. Nezamilujte sa pred osobným stretnutím

Autor fotografie je Pratik Gupta

Toto je pravdepodobne najdôležitejšie pravidlo online zoznamovania. Môže byť ľahké nechať sa uniesť vzrušením z komunikácie s niekým online, ale je dôležité si uvedomiť, že ste sa s touto osobou v realite ešte nestretli. Pri osobnom stretnutí neviete, či medzi vami preskočí iskra, preto je dôležité, aby ste sa na seba príliš neupínali ešte pred stretnutím.

2. Buďte sami sebou

Autor fotografie je Annie Spratt

Jednou zo skvelých vecí na online zoznamovaní je, že vám dáva šancu skutočne ukázať, kto ste. Buďte úprimní o svojich záujmoch a o tom, čo hľadáte vo vzťahu. Nesnažte sa byť niekým, kým nie ste, pretože nakoniec sa ukáže vaše pravé ja.

3. Buďte iniciatívny

Autor fotografie je Shayna Douglas

Keď sa s niekým rozprávate online, je dôležité ukázať, že máte záujem ho spoznať. Pýtajte sa ich na ich život, záujmy, prácu, atď. Prejavením iniciatívy im dáte najavo, že máte skutočný záujem o ich spoznanie a nehľadáte len flirt.

4. Nebojte sa byť rázny

Autor fotografie je Madrona Rose

Ak sa chcete s niekým osobne stretnúť, nesmiete sa báť opýtať sa. Chatovanie, v rámci zoznamovania je ľahké, ale raz sa proste musíte odhodlať a pozvať niekoho na rande. Ak odmietne, aspoň budete vedieť, že tam nebolo žiadne spojenie.

5. Buďte trpezliví

Autor fotografie je solenfeyissa

Online zoznamovanie môže byť frustrujúce, pretože nie vždy si niekoho nájdete hneď. Je však dôležité byť trpezlivý a pokračovať v hľadaní, pretože nakoniec nájdete niekoho, s kým sa naozaj spojíte.

6. Nerozoberajte predošlé vzťahy

Autor fotografie je peter bucks

Keď sa s niekým rozprávate online, je dôležité, aby konverzácia bola ľahká a zábavná. Vyhnite sa rozoberaniu bývalých vzťahov. Hľadáte niekoho nového, preto sa sústreďte na prítomnosť, nie na minulosť!

7. Buďte pripravení na odmietnutie

Autor fotografie je Alexandra_Koch

Aby ste boli pri zoznamovaní online úspešní, musíte byť pripravení na odmietnutie. Nie každý má šťastie na dobrý vzťah pomocou zoznamky. Neočakávajte, že vám niekto, komu napíšete správu na zoznamke, hneď odpovie. Mnohí ľudia používajú online zoznamku ako spôsob, ako zabiť čas alebo preskúmať svoje možnosti, a nemusia mať čas na dlhé konverzácie. V mori je veľa iných rýb. Len nezabudnite, že ak náhodou nájdete niekoho, kto stojí za váš čas, kľúčom k úspechu bude trpezlivosť.

8. Rešpektujte hranice svojho partnera

Autor fotografie je deeznutz1

Pri online zoznamovaní ide predovšetkým o budovanie kontaktov s ľuďmi, ktorí by sa k vám mohli hodiť. Môže byť lákavé posúvať hranice, ale ak budete rešpektovať hranice svojho partnera, vzťah bude lepší.

Buďte ohľaduplní k času vášho partnera. Nebombardujte ho správami len preto, že sa chcete porozprávať, počkajte, kým vám nenaznačí, že má záujem a čas. Ak je váš partner zaneprázdnený alebo na vás nemá čas, rešpektujte jeho želanie a nevnucujte sa nasilu.

Nezverejňujte svoje fotografie bez súhlasu vášho partnera. Pred zverejnením akýchkoľvek fotografií sa uistite, že ste získali ich súhlas, aj keď sú na fotografii oni.

Konverzácie udržiavajte v úctivom duchu. Bez ohľadu na to, o akú tému ide, nepoužívajte urážlivé výrazy ani osobné útoky. Váš partner sa bude cítiť nepríjemne a rozhodne to rozvíjaniu vzťahu nepomôže.

Ak budete dodržiavať tieto jednoduché pravidlá, budete v online svete úspešní. Pred osobným stretnutím sa príliš neupínajte, buďte sami sebou, prejavte iniciatívu a buďte trpezliví. A ak budete niekedy premýšľať, či má o vás dievča záujem, hľadajte znamenia! Nie je to žiadna veda.

Zaujímavé? Prečítajte si predošlú časť!

Zdroj

Dominika Božiková
Ahojte, volám sa Dominika. Som mamina, už druhýkrát na materskej. A aby mi úplne nepreplo, rozhodla som sa robiť aj niečo iné ako variť, pozerať dookola Labkovú patrolu a prebaľovať plienky, tak dúfam že sa Vám môj obsah bude páčiť. :)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre