9 prípadov, kedy sa celebrity zamilovali do svojich hereckých kolegov

40651

Štúdia odhalila, že viac ako 50 % Američanov bolo zaľúbených do svojho kolegu. Ani herci nie sú vyňatí z toho, aby prechovávali city k niekomu, s kým pracujú. Vypovedali o tom, ako sa kvôli tomu na pľaci hanbili alebo cítili trápne, alebo ako sa na tom dokázali po rokoch zasmiať. Ponorme sa do príbehov niektorých neopätovaných zaľúbení celebrít.

1. Ashley Greene a Jackson Rathbone z Twilightu

f2
Photo by BrightSide

Na plátne tvorili pár v sérii Twilight, ale ukázalo sa, že Ashley Greene bola do Jacksona Rathbonea veľmi zaľúbená, čo sa u nej prejavilo takmer okamžite po stretnutí. Povedala, že jej zamilovanosť netrvala počas celého obdobia, keď filmovali, a Rathbonovi o tom nepovedala, ale má veľké podozrenie, že on o tom vedel a jednoducho jej to neopätoval.

2. Matthew Davis a Selma Blair v Legally Blonde

f3 1
Photo by BrightSide

Hlavná herečka filmu Legally Blonde Reese Witherspoon prezradila tajomstvo svojho hereckého kolegu Matthewa Davisa, ktorý sa počas natáčania zaľúbil do Selmy Blair. Povedala, že zamilovanosť sa prejavila počas scény súdneho procesu, ktorú nakrúcali, pretože bol v blízkosti Blair nápadne nervózny.

3. Daniel Radcliffe a Helena Bonham Carter z Harryho Pottera

f4 1
Photo by BrightSide

Stretnutie Harryho Pottera zblížilo bývalých hercov a Daniel Radcliffe si zaspomínal na to, ako bol počas nakrúcania filmov zaľúbený do Heleny Bonham Carter. V posledný deň natáčania jej dal lístok, na ktorom stálo: „Bolo mi potešením byť tvojím kostymérom (…) Milujem ťa a ľutujem len, že som sa nenarodil o 10 rokov skôr. Možno by som mal šancu.“

4. …a Tom Felton a Helena Bonham Carter z Harryho Pottera

f5 1
Photo by BrightSide

Presne tak, Helena Bonham Carterová ukradla srdce ďalšiemu mladému hercovi Harryho Pottera. Kým Emma Watson, ktorá hrala Hermionu, sa doňho zaľúbila, Feltona Bonham Carterová ohúrila. Hovoril o nej s obdivom a tvrdil, že je „úplne jedinečná“ ako „anglická ruža“. 

5. Hilary Duff a Chad Michael Murray z filmu Popoluška

f6 1
Photo by BrightSide

Hilary Duff priznala, že počas natáčania filmu bola veľmi zaľúbená do svojho hereckého kolegu Chada Michaela Murraya. Povedala, že sa cítila nervózna pri nakrúcaní bozkávacích scén s ním, ale odkedy sa z nich stali priatelia, už jej to nebolo také nepríjemné.

6. Danielle Fishel a Rider Strong z Boy Meets World

f7 1
Photo by BrightSide

Herci zo seriálu Boy Meets World si v podcaste prehrávali svoj seriál, čo viedlo Danielle Fishel, ktorá hrala Topangu, k prekvapivému odhaleniu. Povedala, že sa zaľúbila do Ridera Stronga, ktorý hral Shawna. Začalo sa to počas natáčania prvej série a trvalo to aj počas druhej série. Strong bol prekvapený, keď to počul, pretože mu to nikdy predtým nepovedala.

7. Mandy Moore a Shane West z filmu A Walk to Remember

f8 1
Photo by BrightSide

A Walk to Remember nie je práve najľahší film, pretože zobrazuje nepríjemné témy, ale počas opätovného pozerania jeho hlavná hviezda Mandy Moore fandila dvojici a prezradila, že v skutočnom živote bola „najviac zaľúbená“ do kolegu Shanea Westa.

8. Lucy Hale a Drew Van Acker z Pretty Little Liars

f9 1
Photo by BrightSide

Lucy Hale, ktorá hrala Ariu, je okrem herečky aj speváčkou. V roku 2014 vydala pieseň s názvom „Lie a Little Better“, v ktorej opisuje, že je do niekoho vážne zaľúbená, a fanúšikov zaujímalo, na koho sa text piesne vzťahuje. Po rokoch prezradila, že je venovaná jej hereckému kolegovi Drewovi Van Ackerovi, ktorý hral Jasona. 

9. Matthew Perry a Jennifer Aniston z Priateľov

f10 1
Photo by BrightSide

Dvojica sa spoznala 3 roky pred začiatkom natáčania Priateľov a Matthew Perry prezradil, že ho Jennifer Aniston „okamžite zaujala“. Pokúsil sa ju pozvať na rande, čo ona odmietla, ale povedala, že by mohli byť stále priateľmi. Keď potom mali spolu natáčať Priateľov, uvedomil si, že je do nej stále veľmi zaľúbený, takže mu bolo trápne ju aj pozdraviť. Herec si neustále kládol hlúpe otázky, napríklad: „Ako dlho sa na ňu môžem pozerať? Sú 3 sekundy príliš dlhé?“

Zdroj

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.