94-ročný dedko si na záhrade postavil bazén pre deti zo susedstva, aby po smrti svojej manželky nebol tak sám

2367
BoredPanda

 

Keď Evy Davison opustila tento svet po boji s rakovinou v roku 2016, jej manžel Keith, si nevedel predstaviť, že bude mať doma také ticho a kľud. A tak sa vo veku 94 rokov rozhodol, že nebude doma sám v tichosti oplakávať smrť svojej manželky. Na svojej záhrade nechal vybudovať bazén, ktorý víta susedov s otvorenou náručou.

Teraz už o ruch a radosť všade okolo seba nemá núdzu. Všetky deti z okolia s radosťou robia Keithovi spoločnosť a užívajú si vodu počas horúcich dní. Síce má 3 dospelé deti, bohužiaľ nemá žiadne vnúčatá. Teraz sú práve tieto deti zo susedstva jeho vnúčatami, ktorým môže vyčariť úsmev na tvári. Teraz už sa vôbec necíti sám a dokonca si vo výnimočných prípadoch užije aj tiché plávanie v bazéne, keď ho práve neokupujú spomínané deti.

BoredPanda

 

BoredPanda

 

BoredPanda

 

BoredPanda

 

BoredPanda

 

zdroj

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre