98 ročná mama sa presťahovala do domava dôchodcov za svojim synom pretože: „Matka nikdy neprestane byť matkou“

659
BoredPanda

Na svete nie je nič silnejšie než láska matky a jej dieťaťa a tento príbeh je perfektnou ukážkou toho, aké silné puto medzi nimi existuje. Ada Keating (98) sa pripojila k jej najstaršiemu synovi Tomovi (80) do Domova dôchodcov Moss View v Liverpoole, aby sa oň mohla starať. Vychádzajú spolu veľmi dobre.

Ada a jej manžel Harry mali 4 deti – Toma, Barbaru, Margi a Janet, ktorá však zomrela keď mala 13. Predtým ako odišiel do dôchodku, Tom pracoval ako maliar a tapetár. V roku 2016 sa jeho zdravotný stav zhoršil a tak sa stal obyvateľom domova dôchodcov Moss View.

Ada a jej syn sú teraz nerozluční a užívajú si každú chvíľu spolu. Najviac sa bavia, keď spolu môžu hrať hry a sledovať Emmerdale.

Každý jeden večer mu poprajem dobrú noc a na druhý deň zas dobré ráno.

Tvrdí Ada, ktorá bola zdravotnou sestrou.

Tom je očividne veľmi šťastný, že je v domove aj jeho mama. Jeho vyjadrenie hovorí samo za seba: ,,Je tu naozaj fajn a teším sa, že som s mamou častejšie. Je to skvelá opatrovateľka, no niekedy ma napomína aby som sa správal slušne.

,,Je naozaj dojímavé vidieť vzťah Toma a Ady a sme radi, že sme im dokázali vytvoriť príjemné prostredie.“ tvrdí manažér Moss View, Philip Daniels. ,,Je veľká rarita vidieť v domove dôchodcov matku so synom, a tak sa snažíme o to, aby bol ich pobyt tu čo najkrajší.

Ako hovorí Ada:

Nikdy neprestaneš byť matkou.

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre