Aby nemusel vyhodiť staré rezance do koša, využil ich na niečo iné – stavbu domčeka pre svoje dieťa

643

Keď sa jedlo v kuchyni zvýši alebo je po záruke, tak je to zväčša z dôvodu, že je ho v domácnosti veľmi veľa, preto ho už nemá kto spotrebovať. Zvyčajne sa to rieši tak, že sa vyhodí do koša, čo nie je ten najlepší nápad, keďže ide o plytvanie jedlom a vzniká z neho odpad. Avšak, istý chlapík a budúci otec menom Zhang sa rozhodol zmeniť tento trend. Mal skutočne dômyselný nápad ako použiť zvyšky v podobe už nejedlých rezancov. Pýtate sa ako? Nuž, využil ich na stavbu domčeka pre ich ešte nenarodené dieťa.

Foto od youtube

Pán Zhang použil celých 2 000 balíčkov rezancov, ktoré už boli po záruke, aby vybudoval jedinečný priestor na hranie pre svoje dieťa. Ten obsahuje aj pohodlnú posteľ, obraz či okná. Muž pochádza z Číny, presnejšie z provincie Jilin, kde netrpezlivo čakajú s manželkou na svoje prvé dieťa, ktoré dostane hneď po narodení takýto netradičný darček. Niektoré steny sú vyrobené z balíčkov rezancov, oporné steny sú zas vyrobené zo samotných rezancov poskladaných do tvaru tehál. Zhang sa však nezastavil len pri štruktúre budovy. Išiel do mesta, aby tam kúpil a zavesil nejaké upokojujúce umelecké dielo v podobe obrazu, s ktorým bude dieťa zaspávať.

Foto od youtube

Myšlienkou je, že tento domček bude jeho dcéra využívať na hranie, no aj spanie. Namiesto domčeku na strome bude mať tak dieťa domček z rezancov. A bude tak možno jediná, ktorá má svoju hračkáreň postavenú z jedla. Ostáva len dúfať, že po prvej búrke sa tento hrací priestor nezrúti.

Foto od youtube

 

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre