Aj vás niekto doma víta bizarným spôsobom? Tento psík áno a pozrite ako

460

Každý majiteľ psa vie, ako svojím miláčikom chýba, keď ho vidia odchádzať. Stačí, že len odbehnete do obchodu, no oni za vami smútia, ako keby ste už nemali prísť. Akonáhle sa však vraciate domov, už sú celí bez seba.

Ale tento 6-ročný Murray nie je len takým obyčajným príkladom. Tento pes má svoj vlastný kreatívny spôsob, ako ukazuje svoju radosť z toho, keď vidí prichádzať svojho majiteľa. A ľudia sa do neho kvôli tomu zamilovali. Namiesto toho, aby čakal niekde pri bránke a tešil sa na maznanie, Murray vylieza na najvyššie miesto domu, na strechu.

„Neuvedomovali sme si to, až kým neprišli susedia a nezazvonili na zvonček,“ povedal AJ Allee, majiteľ psíka. „Bolo to hrozné, pretože sme sa báli, že sa pokúsi skákať a spadne. Neuveriteľne rýchlo vylezie na strechu a postaví sa až na okraj, kde sa zastaví.“ AJ sa najprv šplhal za psom, aby ho dostal dole. Neskôr zablokoval vchod, odkiaľ Murray vychádzal.

„Dlho to nevydržalo, iba tri dni. Našiel ďalšie miesto prechodu, takže sme mu to nakoniec akceptovali. Teraz sa nám to už zdá zábavné.“

1 6
Photo by boredpanda
2 5
Photo by boredpanda
3 6
Photo by boredpanda
4 6
Photo by boredpanda
5 6
Photo by boredpanda
6 6
Photo by boredpanda

Murray si rád zalieta so svojim majiteľom:

7 6
Photo by boredpanda
8 6
Photo by boredpanda

Zdroj

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.