Ak si myslíte, že svet je veľmi zlý, tieto fotografie vás presvedčia o opaku

3492

Je jasné, že na svete nežijú iba dobrí alebo iba zlí ľudia. Vo svojom živote sa stretnete s kadejakými ľuďmi a každý z nich vám niečo dá. Niektorí vás inšpirujú a motivujú k tomu, aby ste sa stali lepším človekom, iní vás budú ťahať so sebou dole. No je len na vás akou cestou sa vyberiete. Ak si myslíte, že svet je nepolepšiteľný a všade panuje iba zlo, nasledujúce fotografie vás zrejme presvedčia o opaku. Na svete ešte stále žije množstvo dobrých ľudí a ich dobro vás chytí za srdce.

Veď pozrite si nasledujúce krátke a úžasne dojemné príbehy.

Manžel s manželkou, ktorej diagnostikovali demenciu po 34 rokoch spoločného života. Ona si už nepamätá ani jeho meno, no vie, že pri ňom je v bezpečí:

Photo by boredpanda

Každé dieťa dostane 2 doláre od tohto kaderníka, ak si počas posedenia budú čítať knihu:

Photo by boredpanda

Psík si poranil počas túry nohu. Tento cudzinec Dave sa ponúkol, že ho odnesie, keďže majiteľka by ho nevládala niesť. Dave nechcel žiadnu odmenu, iba fotografiu:

Photo by boredpanda

Mladý Irančan ochorel na rakovinu a musí ležať v nemocnici. Jeho učiteľ sa rozhodol, že bude za ním chodiť každý deň, aby mu mohol ukázať, čo robili v škole:

Photo by boredpanda

Táto žena prekazila 850 detských manželstiev a poslala ich späť do školy:

Photo by boredpanda

13 kamionistov zaparkovalo pod mostom, aby zabránilo prípadnej samovražde muža:

Photo by boredpanda

Tento učiteľ kreslil svojim žiakom na tabuľu Word, keďže v tejto ghanskej škole nemali žiadne počítače. No vďaka nemu ich už teraz majú:

Photo by boredpanda

Tento starší pán sa prišiel najesť do reštaurácie a povedal čašníčke, že mu už jeho ruky neslúžia veľmi dobre. Žena zobrala príbor a začala ho kŕmiť:

Photo by boredpanda

Cudzinec daroval topánky cudzincovi:

Photo by boredpanda

Fotografia mladého chlapca, ktorý stojí pred posilovňou sa rýchlo rozšírila po internete a chytila ľudí za srdce. Posilovňa sa rozhodla, že daruje tomuto chlapcovi bezplatné členstvo:

Photo by boredpanda

16-ročný Jamie Harrington si všimol muža, ktorý sedí na kraji mosta. Prihovoril sa k nemu a tým mu zachránil život. O mesiac neskôr, zachránený muž povedal svojej tehotnej manželke, že ich malému synovi dajú meno Jamie. A tak sa aj stalo.

Photo by boredpanda

Zdroj: boredpanda

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre