Príbeh ženy, ktorá má 8 detí: Ako vyzerá jej rutina?

621

Ukladať deti do postele je náročné, to vám potvrdí snáď každý rodič. A teraz si predstavte, že by ste (nielen) tento boj mali zvádzať s 8 deťmi. Tým si prechádza aj Chloe Dunstan, ktorá sa v roku 2021 podelila o svoju zaujímavú rutinu.

964da753e6ab75a48e3d96bdb5.jpg
Zdroj: Life with Beans/YouTube

Aby zvládla všetky deti uložiť do postele v čas, večeru začína pripravovať už o 16.30. Počas rušných dní sú to väčšinou cestoviny so zeleninou. V tom čase staršie deti upracú a mladšie si zdriemnu.

f88bd355398fb95714545b8e12.png
Zdroj: Life with Beans/YouTube

Okolo 18.00 sa celá rodina zíde pri stole, čo je pre ňu a jej manžela mimoriadne vzácna chvíľa. Nasleduje hygiena, pyžamo a posteľ. Nepozerajú televíziu, namiesto toho číta Chloe deťom z viac než 1000 kníh, čo doma majú. Hoci môže celý proces vyzerať náročne, Chloe uviedla, že za tie roky si zvykla a ide jej to jednoduchšie.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by chloe and beans (@chloeandbeans)

O 20.00 sú všetky deti už v posteli a vtedy majú manželia čas len pre seba. Zo začiatku bolo toto tempo skutočne náročné, no po čase si naň zvykli. Svedčí o tom aj skutočnosť, že dnes má Chloe 30 rokov a o jedno dieťa viac. Navyše sa na Instagrame nedávno podelila o radostnú novinu, že čaká ich 10. bábätko. Myslíte, že by ste si vedeli na podobný spôsob života zvyknúť aj vy?

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.