Príbeh ženy, ktorá má 8 detí: Ako vyzerá jej rutina?

661

Ukladať deti do postele je náročné, to vám potvrdí snáď každý rodič. A teraz si predstavte, že by ste (nielen) tento boj mali zvádzať s 8 deťmi. Tým si prechádza aj Chloe Dunstan, ktorá sa v roku 2021 podelila o svoju zaujímavú rutinu.

Zdroj: Life with Beans/YouTube

Aby zvládla všetky deti uložiť do postele v čas, večeru začína pripravovať už o 16.30. Počas rušných dní sú to väčšinou cestoviny so zeleninou. V tom čase staršie deti upracú a mladšie si zdriemnu.

Zdroj: Life with Beans/YouTube

Okolo 18.00 sa celá rodina zíde pri stole, čo je pre ňu a jej manžela mimoriadne vzácna chvíľa. Nasleduje hygiena, pyžamo a posteľ. Nepozerajú televíziu, namiesto toho číta Chloe deťom z viac než 1000 kníh, čo doma majú. Hoci môže celý proces vyzerať náročne, Chloe uviedla, že za tie roky si zvykla a ide jej to jednoduchšie.

O 20.00 sú všetky deti už v posteli a vtedy majú manželia čas len pre seba. Zo začiatku bolo toto tempo skutočne náročné, no po čase si naň zvykli. Svedčí o tom aj skutočnosť, že dnes má Chloe 30 rokov a o jedno dieťa viac. Navyše sa na Instagrame nedávno podelila o radostnú novinu, že čaká ich 10. bábätko. Myslíte, že by ste si vedeli na podobný spôsob života zvyknúť aj vy?

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre