Ako by vyzerali postavy Harryho Pottera, keby sa prepojili s Disney svetom?

3160

Mnohí z nás vyrástli na príbehoch o Harry Potterovi a čarodejníckom svete. Nezaostávajú ani Disney postavičky. Tieto dva svety však čosi spája – majú svoje vlastné kúzla, príbehy a postavy.

No čo by sa stalo, keby sa tieto dva fantastické svety spojili? Ako by vyzerali postavy Harryho Pottera, keby boli kreslenými Disney postavičkami? V našom článku si to ukážeme. Vďaka technológiám dnes dokážeme vytvoriť naozaj všeličo a musíme uznať, že toto sa podarilo. Jeden instagramový účet prináša skutočne skvostné výtvory. 

Kombinovanie dvoch ikonických svetov, Harryho Pottera a Disney, prináša fascinujúce predstavy o tom, ako by obľúbené postavy vyzerali v kreslenom svete. Tieto kreslené transformácie nám pripomínajú, aké silné a jedinečné sú tieto postavy a aký dojem zanechali na fanúšikoch.

Hovorí sa však, že nikdy nehovor nikdy a možno jedného dňa uvidíme nejaký animovaný film, kde sa tieto svety stretnú. Zatiaľ nám však zostáva len snívať a predstavovať si tieto magické momenty.

Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.