Aktuálne správy #52: Policajtka sa zasnúbila s hľadaným zločincom, zatkla ho priamo na svatbe a v španielske reality show ukázali súťažiacej video z jej vlastného znásilnenia

4118

Sme naspäť so zhrnutím najzaujímavejších správ zo sveta. Začiatok týždňa priniesol kuriózne zatknutie, odporné gesto známej reality show, ale aj očakávanú reakciu Číny na americký zákon o podpore Hong Kongu.

 

V Indii sa podarilo zatknúť nezvestného kriminálníka obvineného z 16 zločinov. Zločincovi sa darilo vyhýbať polícií dlhé roky a preto nastražili túto pascu s peknou mladou policajtkou.

Mnoho podnikov sa rozhodlo, že stiahnu reklamy z španielskej verzie Big Brother. Jednej zo súťažiacich pustili počas natáčania video, v ktorom ju v stave opitosti znásilnil jeden z účinkujúcich.

 

 

Vyšetrovanie odhalilo, utajený program mesta New York, v ktorom zaplatilo mesto na rok nájom ľuďom bez domova v inom štáte.

 

Ukrajinský minister zahraničných vecí, Vadym Prystaiko, vyjadril verejne rozhorčenie spoločnosťou Apple. Ukrajina a jej západný spojenci vnímajú anexiu Krymu ako ilegálnu, ale v aplikáciách Applu ako mapy alebo počasie, je krym označený ako súčasť Ruska.

 

V prípade, že ste zmeškali predchádzajúcu časť, môžete to napraviť na tomto odkaze.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre