Aktuálne správy #54: Mohli by sme jesť plnohodnotné mäso bez zabíjania zvierat a ženu, ktorá išla na súd kvôli znásilneniu, po ceste tam upálil muž, ktorý ju predtým znásilnil

3206

 

Vítame vás u víkendového výberu správ, noviniek a zaujímavostí. Máme dobrú správu pre milovníkov mäsa, ktorým sa ale hnusí hromadné zabíjanie. Ďalej sa dozviete o legálnom lieku  vyrobenom na báze LSD, o podivnej smrť ruského miliardára, alebo o mestečku, ktoré bude zásobované 100% na obnoviteľnou energiou.

Start-up vyrába bravčové mäso zo živočíšnych buniek, ako reakciu na 25% pokles ponuky Bravčového mäsa po epidémií prasačej chrípky. Spoločnosť už vyzbierala $10 miliónov na financovanie.

 

Mladá žena išla nastúpiť na vlak, ktorý ju mal doviezť na súd týkajúci jej znásilnenia. Skupina mužov ju ale prepadla, obliala ju benzínom a zapálila. V nemocnici podľahla zraneniam spôsobenými 95% popáleninami.

Dmitry Obretetskiy bol majiteľ spoločnosti Magnat Trade Enterprise, ktorá je v Rusku distribútorom  Mars, Nestlé a Procter & Gamble. Pavel Borovkov, dlhoročný kamarát Dmitryho neverí, že to bola náhoda, ale umýsel.

 

 

 

Mestečko už v tomto momente beží zo 75% na obnoviteľnej energií a tento hodinový experiment bol prípravou na 100% do roku 2020.

V prípade, že ste zmeškali predchádzajúcu časť, môžete to napraviť na tomto odkaze.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre