Aktuálne správy zo sveta, ktoré ťa povzbudia ale aj prinútia sa zamyslieť nad 21. storočím #34

3427

Dnes sa dočítate o tom, že v Amerike neekologické hovädzie mäso už dokážu ľudia ľahko nahradiť rastlinnou alternatívou, o tom, že Amazon bude onedlho dovážať veci na elektrických dodávkach a o tom, že ak hľadáte logo pre svoju firmu, tak na internete je pre vás ideálna stránka.

Burger mali ľudia už v minulosti možnosť vyskúšať, no bol dostupný len v reštauráciách. Teraz však prichádza aj do obyčajných potravín, zatiaľ však len v Amerike. V Európe už existuje viacero spoločností, ktoré vytvárajú podobný produkt a tak možno sem Impossible Foods ani nestihne prísť.

Napriek niekoľkým opakovaným pokusom Donalda Trumpa o zdiskreditovanie hrozby globálneho otepľovania si ľudia uvedomujú že ide o vážnu vec a treba konať hneď.

 

 

Stránku nájdete na designwithai.com a vytvorenie loga je skutočne jednoduché:

  1. Zadáte meno svojej spoločnosti
  2. Vyberiete kategóriu odvetvia, v ktorom vaša firma podniká
  3. Vyberiete si svoje obľúbene logo

Nejde o dokonalý produkt a tak niektoré loga budú jednoducho zlé. Dobrou správou je však, že sa jedná o výnimky a takmer všetky logá sú až prekvapivo dobré. Stránka na vás taktiež „vypľuvne“ veľké množstvo na výber, takže si budete môcť vybrať to správne pre seba.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5

Filip Vašš
Vo voľnom čase rád číta, zaujíma sa o nové udalosti a popritom študuje na univerzite v Brne.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre