Aký v skutočností bol Michael C. Dunken? Dozviete sa v dnešnom videu plnom zaujímavostí zo života tejto kultovej osobnosti

306

Michael C. Dunken je milovníkom filmov známy predovšetkým z diela “ Zelená míľa“, kde stvárnil kultovú osobnosť Johna Coffeyho po boku Toma Hanksa. Už na základe tohto filmu od Franka Darabonta bolo jasné, že sa jedna o výnimočného herca s nevšedným charakterom. Diváci ho poznali aj podľa prezývky “ Jemný obor“, ktorú si vyslúžil na základe svojho vzťahu k iným ľuďom a svojim fanúšikom.

V dnešnom videu vám prezradíme prečo bol Michael C. Dunken tak výnimočnou osobnosťou vo svete Hollywoodu a prezradíme vám zaujímavosti aj z jeho súkromného života. Ak sa vám video páči budeme radi ak zanecháte like alebo odber. Ak preferujete iný druh obsahu ako video môžeze si článok o Michaelovi C. Dunkenovi preíčtať aj u nás na webe.

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre