Americký pentagon skúma materiály pochádzajúce z neidentifikovateľných lietajúcich objektov

1179
pentagon fotografia
Foto od mindfrieze

Americký Pentagón údajné vlastní zbierku vzácnych kovov, ktoré vedci nepoznajú, pozbieraných z rôznych neidentifikovateľných lietajúcich objektov (UFO). Tieto materiály, ktoré majú „neuveriteľné vlastnosti“ sú uskladnené niekde v Las Vegas.

Americký Department Of Defence (DoD – môžeme prirovnať k ministerstvu obrany) potvrdil, že medzi rokmi 2007 a 2012 dotovali program vyšetrujúci výskyty UFO, a to čiastkou okolo 19 miliónov eur ročne. Údajne sa im podarilo niečo pozbierať, no vedci si skvelé vlastnosti týchto kovov stále nevedia vysvetliť. Nevedia dokonca ani určiť materiál, z ktorého sú vyrobené. Média sa snažia na túto tému kontaktovať Pentagón, no ten mlčí.

Vedci tiež skúmali ľudí, ktorí tvrdili, že na vlastné oči tieto nevysvetliteľné fenomény videli, alebo sa vraj osobne stretli s mimozemšťanmi.

Dnes Pentagón tvrdí, že tento program ukončili pred 5 rokmi, keď sa DoD rozhodlo investovať peniaze na iné, prioritnejšie veci. Podľa niektorých však tento projekt stále tajne funguje.

ZDROJ

Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre