Arnold Schwarzenegger nie je len známa celebrita, ale aj osobnosť s veľkým charakterom

3006

Hollywoodská hviezda, bývalý top kulturista i guvernér Kalifornie. Tieto všetky posty kedysi Arnold Schwarzenegger zastával alebo ešte zastáva. Okrem iného, pomáha a motivuje aj iných ľudí.

Photo by boredpanda

Arnold sa stal známou pre svoju starostlivosť a láskavé slová, ktoré ma stále pripravené pre svojich fanúšikov. Vystupuje na rôznych fórach, vrátane politiky i vo filmovej oblasti. Najmä jeho múdre rady pre svojich fitness následovníkov. Pre kulturistov je Arnold Boh. No nie len pre nich, pomáha všade.

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Chceli by ste, aby vám váš idol podal pomocnú ruku tak, ako Arnold tomuto chlapcovi? Ali z Kanady trpí záchvatmi depresie a tie ho akoby držali mimo telocvične. Až do chvíle, kým nepožiadal o radu. „Chcel som ísť do telocvične aspoň na chvíľu, no nemal som žiadnu motiváciu,“ povedal Ali. „Myslel som si, že nemôžem nič stratiť tým, keď sa slušne opýtam o radu. Najhorší scenár by bol, že by moju otázku každý ignoroval. No prišiel ten najlepší!“

A sám Arnold mu napísal takéto povzbudivé slová: „Nechcem byť na teba tvrdý, tak nebuď ani ty na seba. Každý máme vo svojom živote výzvy, ktoré musíme zdolávať. Niekedy je život tvrdá skúška. Kľúčová vec je, aby si sa dokázal postaviť. Proste vstaň z postele a urob niečo alebo choď sa iba prejsť. Pomalými krokmi to pôjde. Dúfam, že sa k posilňovaniu vrátiš. Tento „rozhovor“ ťa síce do telocvične nedostane, no neboj sa požiadať o pomoc.“

„Keď som uvidel Arnoldovu prvú správu, okamžite ma to povzbudilo. A keď som sa vrátil z posilňovne, ľudia v komentároch boli naozaj šťastní a podelili sa aj o svoje vlastné skúsenosti. Nebolo to už iba o mne, bolo to o explózii inšpirácie, ktorú Arnoldove slová spôsobili. Neskôr mi napísal, že je na mňa pyšný a pýtal sa, ako mi to v telocvični išlo.“

Tento príspevok inšpiroval veľké množstvo ľudí. A to najmä tých, ktorí takisto bojujú s depresiami. Niekedy stačia povzbudivé slová od toho najpovolanejšieho a váš život sa okamžite zmení. Nemusí to byť Arnold, môže to byť iná osobnosť.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre