Top 5 bežných vecí, ktoré sa predali za tisíce len preto, že patrili celebritám

1070

Mnohokrát nás celebrity ohromujú svojim talentom, štýlom a úspechom. No niektoré veci, ktoré sa okolo nich točia, dokážu skutočne prekvapiť. V tomto článku sa pohľadom vrhneme na top 5 bežných vecí, ktoré sa kedy predali spojené s týmito svetoznámymi osobnosťami.

1. Necht Lady Gaga

V roku 2013 sa na dražbe predal akrylový necht, ktorý si odtrhla Lady Gaga počas svojho koncertu. Predal sa za 12 000 dolárov. Tento predmet, zdobený malými krištáľmi, zobrazuje nielen jej unikátny štýl, ale aj odhodlanie dať svojmu publiku všetko. Nový majiteľ tak mal možnosť vlastniť časť tejto excentrickej energie.

person wearing gold ring holding black textile
Foto od Bryony Elena na Unsplash

2. Vreckovka použitá Scarlett Johanssonovou

Obdivovatelia často túžia po osobných predmetoch svojich obľúbených celebrít. V roku 2008 bola na aukcii predaná vreckovka, ktorú použila herečka Scarlett Johansson počas hosťovania v relácii. Televízia NBC sa ho rozhodla predať a cena začala na 0,99 USD. Nakoniec sa predal za 5300 dolárov čo je dobrý výkon na použitú vreckovku. Výťažok išiel na charitu.

white tissue paper in blue box
Foto od Diana Polekhina na Unsplash

3. Zub Johna Lenona

Výnimočnými predmetmi sú aj tie, ktoré sú spojené so zosnulými umelcami. V roku 2011 bol na aukcii predaný zub Johna Lenona, člena kultovej skupiny The Beatles. Tento nezvyčajný artefakt sa stal kúskom hudobnej histórie, ktorý umožnil fanúšikom priblížiť sa svojmu idolu o kúsok viac. Zub sa predal za viac ako 30 000 dolárov.

my teeth =)“ od ashamalay=) is licensed under CC BY-NC-ND 2.0

4. Vlasy Elvisa Presleyho

Elvis Presley, kráľ rock’n’rollu, nezanechal svojich obdivovateľov len hudbou, ale aj odkaz v podobe osobných predmetov. V roku 2009 boli na aukcii predané jeho vlasy, ktoré si nechal ostrihať počas vojenskej služby. Tento predmet ponúkol fanúšikom možnosť vlastniť fyzický kúsok pripomínajúci legendárneho speváka. Prameň jeho vlasov sa vydražil za 18 300 dolárov.

The opposite of finding a gray hair, I have a really dark strand among my gray! So strange!“ od Christine ™ is licensed under CC BY-NC-ND 2.0

5. Tehotenský test Britney Spears

Súkromné momenty celebrít niekedy naberajú neočakávané kontúry, ako tomu bolo v prípade tehotenského testu Britney Spears. V roku 2005 bol na aukcii predaný tento intímny predmet, ktorý odhalil osobný život speváčky. Test sa našiel na hotelovej izbe kde bývala so svojim manželom a predal sa za 5000 dolárov.

First Pregnancy Test“ od super-structure is licensed under CC BY-NC-SA 2.0

Zdroj

Tomáš Hanták
Ahoj, volám sa Tomáš. Vo voľnom čase sa venujem hudbe, rád športujem a trávim čas s blízkymi. Odmalička som miloval čítať, no neskôr som si našiel záľubu aj v písaní. Preto budem rád, ak vám moje články aspoň trochu spríjemnia deň.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre