Bobbie – Zázračný Pes

3791

nahlad 2

 

V roku 1923 sa vybrala rodinka na výlet do amerického štátu Indiana . Počas dovolenky sa im však stratil ich milovaný psí kríženec Bobbie. Aj keď ho ešte počas dovolenky hľadali nepodarilo sa im ho nájsť a tak sa vrátili naspäť do svojho domova – Oregonu. To však ešte netušili, že o 6 mesiacov im bude na dvere škrabkať ich milovaný Bobbie, ktorý prešiel 2/3 USA len aby sa vrátili k svojim majiteľom. Psík prešiel celkovo 4105 kilometrov púšte ale išiel aj cez hory . Po návrate sa z neho okamžite stala celebrita a písali o ňom miestne média a dokonca si zahral aj vo filme . Ľudia z celého sveta mu posielali listy a darčeky a do histórie sa zapísal ako Bobbie the Wonder Dog ( Bobby zázračný pes )

Bobbie_the_Wonder_Dog

Bobbie silverton-appeal-bobbie-wonder-dog-400

zdroj

 

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre