4 svadby a viac: Celebrity, ktoré majú na konte najviac sobášov!

696

4 svadby a viac? Medzi hviezdami Hollywoodu nič až tak veľmi nezvyčajné. Sú desiatky známych hercov, herečiek, spevákov, či športovcov, ktorí sa do manželského zväzku dostali hneď niekoľkokrát. V dnešnom zozname nájdete napríklad mená ako Nicolas Cage, Pamela Anderson, či Billy Bob Thornton.

Nicolas Cage

Dnešný zoznam hviezd, ktoré majú na konte 4 svadby a viac začíname známym Nicolasom Cageom. Ten bol ženatý s Patriciou Arquette v rokoch 1995 až 2001. Nasledovali ďalšie manželky Lisa Marie Presley, Alice Kim, Erike Koike a Riko Shibata. Celkovo mal 5 svadieb.

Autor tejto fotografie je Kirk W

Zsa Zsa Gabor

Zsa Zsa Gabor vedie rebríček celebrít, ktoré majú na konte najviac sobášov. V roku 1935 sa prvýkrát vydala za Burhana Asafa Belgeho a pár sa rozviedol v roku 1941. Mala za život až 9 svadieb.

Jennifer O’Neill

Zsa Zsa Gabor nie je jediná herečka s deviatimi sobášmi na konte. Rovnaký počet za život totiž nazbierala aj Jennifer O’Neill. Tá sa prvýkrát vydala v roku 1965 ako iba 17-ročná. Prvý rozvod prišiel v roku 1971 a nasledovalo ďalších osem svadieb.

Mickey Rooney

Americký herec a zabávač Mickey Rooney sa prvýkrát oženil s herečkou Avou Gardnerovou v roku 1942. Rozviedli sa o rok neskôr. Celkovo mal za život až 8 svadieb.

Autor fotografie je James Brewer, still photographer on-set of Illusion Infinity commissioned by Sunset International AG

Larry King

Dnešný zoznam celebrít, ktoré zažili 4 svadby a viac pokračuje Larrym Kingom. Ten má na konte rovnako ako Rooney až 8 svadieb. Osemkrát ženatý bol so siedmimi rôznymi ženami.

Autor fotografie je Gage Skidmore

Elizabeth Taylor

Herecká ikona Elizabeth Taylor sa počas života vydala až osemkrát. Mala len 18 rokov, keď sa v roku 1950 prvýkrát vydala za Conrada Hiltona Juniora.

Autor fotografie je thefoxling

Billy Bob Thornton

Billy Bob Thornton bol prvýkrát ženatý s Melissou Lee Gatlin v rokoch 1978 až 1980. Celkovo mal za život 6 sobášov. Medzi jeho najslávnejšie manželky patrí Angelina Jolie, s ktorou bol v rokoch 2000 – 2003.

Autor fotografie je photostoronto

Gary Oldman

Medzi hercov, ktorí majú na konte 4 svadby a viac sa radí aj Gary Oldman. Ten bol ženatý s herečkou Lesley Manville v rokoch 1987 až 1990 a potom s Umou Thurman v rokoch 1990 – 1992. Mal za celý život 5 sobášov.

Pamela Anderson

Ikona 90-tych rokov Pamela Anderson sa v živote vydala šesťkrát. Prvýkrát v roku 1995 za bubeníka Motley Crue Tommyho Leeho potom, čo ho poznala len 96 hodín.Naposledy mala svadbu v roku 2020 s osobným strážcom. V roku 2022 sa rozviedli.

Melanie Griffith

Tento rebríček hviezd, ktoré mali 4 svadby alebo viac ukončuje Melanie Griffith. Tá má na svojom konte 4 sobáše. Prvý z nich bol v roku 1976, ale za Dona Johnsona bola vydatá len šesť mesiacov. Najdlhšie bola v manželstve s Antoniom Banderasom (1996 – 2015).

Autor fotografie je david_shankbone

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre