Celebrity, ktoré držia netradičné rekordy: Eminem, Jackie Chan, či Justin Bieber

434

Vitajte pri zozname, ktorý mapuje jedinečné rekordy známych osobností. Medzi celebrity, ktoré sa pýšia výnimočným zápisom do histórie, sa radia napríklad Eminem, Jackie Chan alebo Dwayne “The Rock” Johnson.

Eminem

Prvýkrát Eminem zlomil rekordy v roku 2000, kedy sa stal najpredávanejším rapovým umelcom. V roku 2013 vydal skladbu Rap God, ktorá obsahuje viac slov, než akákoľvek iná pesnička v modernej histórii hudby.

Autor tejto fotografie je HPW Photography

Justin Bieber

Justin Bieber sa stal prvý sólový umelec, ktorý nahral tri hudobné albumy predtým, ako dosiahol vek 18 rokov. Jeho skladba Baby sa stala najnenávidenejšie video na YouTube, pretože mala najviac dislajkov.

Autor tejto fotografie je cukuskumir

Snoop Dogg

Tento známy raper nahral v roku 1993 song s názvom Gin a juice (Gin a džús). Odvtedy túto kombináciu propaguje. V roku 2018 na festivale Snoop Dogg pomohol namiešať najväčší gin a džús v histórii ľudstva. Zmiešaných bolo až 180 fliaš ginu s pomarančovým džúsom.

Autor tejto fotografie je dodge challenger1

Vanna White

Americká moderátorka relácie „Koleso šťastia“ sa v roku 2013 dostala do Guinessovej knihy rekordov za to, že počas svojich 30-tich sezón tejto relácie zatlieskala takmer tri a pol milióna krát.

Autor tejto fotografie je celebrityabc

Christopher Lee

Christopher Lee bol anglický herec a spevák. Zaradil sa medzi celebrity, ktoré si pripísali hneď viacero rekordov. Za všetky spomeňme, že vo veku 91 rokov sa stal najstarší hudobník, ktorý sa kedy dostal do TOP 20 v rebríčku Billboard. Vydal vtedy singel „Jingle Hell“.

Autor tejto fotografie je Siebbi

Dwayne “The Rock” Johnson

Dwayne Johnson vytvoril bizarný rekord pri premiére filmu San Andreas (2015). Urobil najviac selfie fotiek s fanúšikmi za tri minúty. Celkom ich stihol 105.

Autor tejto fotografie je Eva Rinaldi Celebrity Photographer

Beyoncé

Popová ikona Beyoncé drží hneď niekoľko vzácnych rekordov a patrí v tomto smere medzi najúspešnejšie celebrity. Získala napríklad doteraz najviac cien Grammy alebo má na konte aj najviac nominácií na Grammy v kategórii Nahrávka roka.

Autor tejto fotografie je Caro_Carlow

Jackie Chan

Jackie Chan počas svojej bohatej kariéry natočil viac než 150 rôznych filmov. Dodnes je rekordér v počte kaskadérskych kúskov, ktoré nakrútil žijúci herec.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Twenty One Pilots

Americké hudobné duo Twenty One Pilots sa pokúsilo vydať nekonečné hudobné video. Vyzvali svojich fanúšikov, aby im nahrávali videá a nakoniec z toho vznikol najdlhší videkolip na svete. Video trvalo až 4 264 hodín a prehrávalo sa nepretržite 177 dní, 16 hodín, 10 minút a 25 sekúnd.

Metallica

Metallica je jediná hudobná skupina sveta, ktorá vystupovala na všetkých kontinentoch sveta. V decembri v roku 2013 totiž kapela odohrala hodinový koncert na Antarktíde pre 120 vedcov.

Autor tejto fotografie je Man Alive!

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre