Cestujúci sa pokúšal otvoriť núdzové dvere počas letu, nevyplatilo sa mu to

561

Nedávno sa odohral tak trochu bizarný incident na palube lietadla leteckej spoločnosti EasyJet. Lietadlo letelo z Londýna do Pisy a posádka ani len netušila, čo sa počas trojhodinového letu udeje. Našťastie všetko dobre dopadlo, horšie už však pre priameho účastníka incidentu.

easyjet fotografia
Foto od s1ng0

Ide totiž o to, že istý cestujúci sa počas trojhodinového letu pokúšal otvoriť dvere núdzového východu. Cestujúci však boli duchaprítomní a muža okamžite spacifikovali. Neskôr ho pripútali k sedadlu a nechali ho tam až do momentu pristátia v Taliansku, kde ho vzali policajti rovno do väzby. „Bol asi minútu na záchode a keď vyšiel von, smeroval k núdzovému východu, schmatol kľučku a pokúsil sa otvoriť dvere. Jeden z posádky na neho kričal, aby s tým prestal a aj ostatní cestujúci začali kričať, niektorí dokonca plakali. Všetci boli pochopiteľne veľmi vystrašení,“ povedal cestujúci Richard Conyard.

Vo vyhlásení letecká spoločnosť potvrdila, že pilot požiadal políciu, aby prišli na letisko v čase pristátia. Je síce pravdou, že núdzové dvere by nebolo možné ľudskou silou počas letu kvôli tlaku v kabíne otvoriť, no aj napriek tomu boli ľudia vystrašení. Posádka však reagovala rýchlo a správne. Okrem muža, ktorého vzali do väzby to pre ostatných dopadlo dobre.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre